Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen mentetek férjhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen mentetek férjhez? Mi a véleményetek a "korai" házasságról?

Figyelt kérdés

Hány évesen mentetek férjhez? Hány éve vagytok házasok?Vag egyáltalán együtt vagytok még?

Mit gondoltok azokról, akik már 18 évesen megesküsznek? Gondoljátok, hogy lehet egy ilyen "korai" házasság is ugyanolyan boldog és kiegyensúlyozott, mint ha később házasodna meg valaki? Van e között összefüggés? (Szerintem nincs, de kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok.)

És érdekelne úgy általánosan is a véleményetek a házasságról, megszokásról...stb.


2012. márc. 12. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem házasság akkor működhet jól fiatal korban, ha mindkettő félnek vagy jó munkája vagy a szülők gazdagok és jóban van a család.

Mindenesetre a lényeg az, hogy kell hozzá pénz és felelősség.

2012. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bár....

Végülis lehet csak a felelőség elég hozzá.

2012. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
én biztos nem mennék férjhez olyan korán. azt se értem, hogy egyesek összejönnek 15-16 évesen és nem hajlandóak váltani 4-5 év után se, mert hogy állítólag szeretik egymást. honnan tudják, hogy ő tényleg jó, ha mással nem próbálták?
2012. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
nem akartam soha férjhez menni. volt barátommal 4 évig voltunk együtt, minden tökéletes vol, hirtelen szakítottunk. kérdezték is hogy miért nem házasodunk, úgy gondoltuk, h felesleges, nem az a lényeg. szerintem ez egy idióta hagyomány, aminek semmi értelme, főleg manapság, csak egy felesleges ceremónia. közeli ismeretségben csak negatív példát láttam házasságra, szal nem tom elképzelni h működik. ha valaki olyan, akkor lehet boldog a fiatal házassága, legalább nincsenek felesleges gyerekeik akkor még.
2012. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem mentem férjhez, de nekem biztosan kellene pár év együttélés előtte.

De pl. édesanyámék fél év után házasodtak össze, és azóta is boldogok együtt. Pedig ők voltak az elsők egymásnak.

Hát ilyen is van:)

2012. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én amikor megkérem majd egy nő kezét, tudjátok mikor lesz gyűrű megy kocsi kulcs xDDD

Házassági szerződés+toll xDD

2012. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok házas, sőt nem is vagyok nő :)

De én úgy gondolom, ami a legfontosabb hogy az adott két ember úgy mond, passzoljanak egymáshoz, így az utóbbi 10-20 évben lehet hogy több házasság végződött válással azok közül akik igen fiatalon házasodtak meg, mint akik 30 év körül, de ez is egy olyan dolog, hogy egy olyan házasság is végződhet válással akik 30-40 év körül esküdnek meg, és egy olyan házasság is tarthat örökké, amikor 20 év előtt esküdik meg két ember (és úgy hogy soha nem csalnák meg egymást semmi kincsért sem) aki meg olyan hogy azért nem akar túl korán házasodni hogy minél több emberrel csinálhassa, én úgy gondolom, hogy abban az emberben (nagy részt) 50 évesen is benne lenne az, hogy néha másokkal is jó lenne a feleségén kívül, tehát érted.... egyszerűen jól kell/kéne két embernek egymást megválasztani, csak ugye ez is egy olyan dolog amit könnyű mondani, mert egy nő szeretheti nagyon a férjét, de ha esetleg az meg olyan lenne hogy fontosabbak lennének a haverjai, mint a saját gyerekei, vagy a felesége.... akkor az azért mégsem az igazi, tehát nem olyan egyszerű ez....

2012. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Nem sok embert szoktam ezen az oldalon lebeszleni a szandekarol, de ezt baromi korainak erzem.

Nekem volt 1 negy eves kapcsolatom s minden pillanatban megkertem volna a kezet. Aztan mintha elvagtak volna.

Most lett vege az 5 eves kapcsolatomnak ott meg is kertem a kezet, erre egyik percrol a masikra vege lett. :(


Szerintem csak az ugyvedeknek adsz munkat vele kesobb. S ha a kapcsolat megromlik akkor ott lesz a fejed felett az a gondolat, hogy mi hazasok vagyunk. S egy darab papir miatt inkabb szenvedsz!!


26F

2012. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy ez nem kortól függ, hisz akármikor történhet akármi, ha nem a megfelelő emberrel vagy együtt lehet hogy 30 évesen házasodsz meg először, akkor is lehet egy év múlva válás, abban ha esetben ha valaki 20 évesen csak olyanokat ismer akik minden nap más valakit visznek ágyba, akkor azt mondom hogy várjon még egy kicsit, de ha úgy gondolod hogy egy srác nagyon oda van érted, akkor az egy megint másabb helyzet.... szóval.... meg most ha azt nézzük régen is rengeteg ember kötött házasságot akár 18 évesen is, és meglepő módon mégis igen kevés volt a válás, pedig sok esetben nem a számukra legjobb embert vették el/ill. mentek hozzá, tehát.... azért mondom belekötni és kifogást találni mindig lehet, hogy miért így miért úgy.....
2012. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!