Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 37 évesen már végleg elkéstem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 évesen már végleg elkéstem azzal, hogy találjak korombeli független nőt családalapításra?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm (36) akit terveztem feleségül venni 3 és fél év kapcsolat után, de csúnyán összevesztünk és hiába próbáltam vele kibékülni, hallani se akart rólam. Most meg itt vagyok egyedül és egyre kevesebb reményt látok rá, hogy családom legyen... Pedig nagyon szeretném.
2016. márc. 7. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

Részvétem, de sajnos igen.


Kénytelen leszel a pénzéhes és erősen felszínes 20-as korosztálynál próbálkozni, ami - készülj fel - nem lesz sajnos egyszerű.

2016. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%

valószínűleg. 37 éves nő 4 okból lehet egyedül gyerek és exférj nélkül:


- alapból nem akar soha semmilyen családot

- rondább, mint a sátán anyja

- beteg és emiatt távolságot tart

- túlságosan nagyra tartja magát.

2016. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem találhatsz. Azért léteznek szintén egyedül álló,családra vágyó hasonló korú nők,bár nem sok. ha nem is hasonlót,de fiatalabb rendes,érett nőt lehet. Ne add fel :)
2016. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

nem késtél el de ha korodbelit akarsz, akkor ne zavarjon ha van már gyereke

attól még veled is lehet gyereke

2016. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1 Pénzéhes 20-as éveiben járó lánykával mit kezdjek? Nem dugópajtást keresek.

#2 Jó nem kellene pont 37 évesnek lennie -5 év belefér, és szerintem ez általánosítás. Számtalan más oka lehet, hogy egyedül van valaki.

2016. márc. 7. 23:36
 6/23 anonim ***** válasza:

#5


Az egyik exem 32 volt és nála játzsott az egyik menüpot, de lehet 2 is. Sajnos.

2016. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem te késtél el hanem az a nő aki ennyi idősen még független és családot szeretne.Te találhatsz fiatalabb nőt komoly kapcsolatra.

Miért fontos,hogy korod béli legyen a választottad?

2016. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7 Lehet fiatalabb csak nem tudom mennyire reális elképzelés...
2016. márc. 7. 23:41
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is késtél le róla.
2016. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

#5 Ezért írtam, amit írtam, hogy nem lesz egyszerű.


Mondjuk ha olyan nők is játszanak nálad akiknek már van pulyájuk, akkor nem vagy annyira nehéz helyzetben, akkor találhatsz korban közelebb álló barátnőt.

2016. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!