Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 37 évesen már végleg elkéstem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 évesen már végleg elkéstem azzal, hogy találjak korombeli független nőt családalapításra?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm (36) akit terveztem feleségül venni 3 és fél év kapcsolat után, de csúnyán összevesztünk és hiába próbáltam vele kibékülni, hallani se akart rólam. Most meg itt vagyok egyedül és egyre kevesebb reményt látok rá, hogy családom legyen... Pedig nagyon szeretném.
2016. márc. 7. 23:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem kizáró ok az se, ha van gyereke, de nem tudom... Nem igazán vágyom mostohaapa szerepre.
2016. márc. 7. 23:47
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem késtél el.
2016. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2016. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bp-en baromi egyszeru. Videken nem tudom. Nekem kapasbol van ket nagyon kozeli baratnom is. Csinosak, okosak, csaladra vagynak.....es ez csak a legszorosabb kornyezetem. A multi, ahol dolgozom, ott kapasbol van vagy 20 ilyen. De lehet, hogy tobb. Harmincasok.
2016. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd, hogy nehez kicsuszni az idobol. En pl most vagyom 34, az elozo kapcsolatom 8 evig tartott, 2 eve lett vege, nem lett gyerek, mert parom akkor 35 evesen rajott hogy meg elni akar es nehogy mar egy novel kelljen elnie ahelyett hogy csajozna. A mostani parom pedig nagyon fiatal mert ugye azt hittem velem egykorut mar nem talalok es vergodunk, ugy erzem mar iden vege lesz, bar meg probaljuk menteni a dolgot. Ha szakitunk, biztos nem akarok 1-2 evig senkit, aztan mire rendbe jovok leszek vagy 36-37 keszen egy kapcsolatra gyerek nelkul. Megjegyeznem hogy nem vagyok ronda, beteg, dilis meg ilyenek, csinos vagyok, fiatalos, normalis, huseges es meg sorolhatnam, de nagyon szerencsetlen szerelmi teren. Es szerintem ezt olvasva nagyon sok no magara ismer es ferfiak is. Manapsag nehez part talalni es nagyon konnyu elpazarolni az eveket. Keress tovabb, hidd el megfogod talalni a megfelelo not.
2016. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem késtél el, de ahogy az előzőek is írták, egyre inkább kompromisszumot kell kötnöd. Viszont mivel férfi vagy, viszonylag keveset, sőt, lehet hogy bejön a mázli faktor, és egyáltalán nem kell, ehhez azért Téged is ismerni kellene, azon kívül, hogy hány éves vagy.


Ha családot szeretnél, a Tenálad valamivel fiatalabb korosztályban lévő nők közt rengeteg olyat találsz, aki mostanában gondolkozik el azon, hogy most már tényleg komoly kapcsolatot/minél hamarabb esküvőt/gyereket szeretne, szóval nem is kéne 3 és fél évet várnod ezzel a dologgal, bár talán nem is célszerű. (egy-két év, pláne mihamarabbi összeköltözéssel döntő lehet ebből a szempontból, tény hogy nincs is időd 3-3,5 éveket kísérletezgetni egy-egy nővel, hogy jó lesz-e együtt)


30 körüli nők jutnak el a családalapítási vágyas szakaszba, el kezd ketyegni a biológiai órájuk, ami pont kapóra is jöhet neked, de bele is bukhatsz, ha egy nem megfelelő nővel futsz össze...szóval kb. semmi nem változik az előző párkereséseidhez képest, kivéve, hogyha gyereket vállalsz, már több ember sínyli meg az esetleges rossz véget.


Ismerkedj, ismerkedj és ismerkedj, és nézz körül a néhány évvel fiatalabb korosztályban, úgy 28-38-ig. (Minél idősebb, annál inkább lehet gyereke is, annál több negatív élmény, tapasztalat, ez tőled függ, hogy kizáró tényező-e vagy sem)

2016. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, úgy nagyjából a saját korosztályomról beszéltem, a 29-32 éves nők zöme most jön rá arra, hogy ketyeg az a biológiai óra, és megváltoztatják az addigi párkeresési szokásaikat is akár. Csinosak, szépek, függetlenek, értelmesek...szóval semmi komoly gond nincs velük. Persze vannak, akik önértékelési gondokkal küszködnek, megégették magukat esetleg már korábban valaki/valami miatt, de azért ez még nagyjából nem ez a korosztály. 30N voltam
2016. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a baj a mostani kapcsolattal? Amúgy már ezt a kapcsolatodat is 30 felett kezdted. Mi volt előtte? Túl sokáig kalandoztál és későn kaptál észbe, hogy eljárt feletted az idő, vagy mi történt??? Nem bántani akarlak, csak érdekel, mert szerintem nagyon ritka az amikor egy férfi komoly kapcsolatot akar, és nem talál.

30 éves barátnőim évek óta egyedül vannak, és arra panaszkodnak, hogy a pasik nem akarnak komoly kapcsolatot, csak dugást.... Szóval furcsának tartom a helyzetet.

2016. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%
dehogy is. figylej, sokan , akik korán alapitanak családot, vagy évtizedek mulva válnak el és 40-50-esként sokkal rosszabb helyzetben vannak, mint te, vagy 5-10 év után válnak és nehéz a gyerekek miatt és a sérelmek, rossz tapasztalatok miatt megfelelő párt találniuk. lehet, hogy valaki 23,25,30 évesen már csalásot alapit, aztán ugyanott fog tartani 40 évesen, mint most te. még nem vagy lekésve és akkor tudsz egy jo párt bevonzani, ha nem ilyen negativ a hozzáállásod, hogy te már lecsusztál valamiről. tudod, a házasságok 70%- a nem egy életre szol, a maradék meg nagyrészt tragédia, de minimum unalmas és langyos. szeretnél inkább egy sz..r házasságban élni, 3 gyerekkel, devihazitellel ? na, azoknak sokkal rosszabb, mint egy független, még geremeltelen és még nem is tul öreg embernek. irnak ám ide az oldalra 32 éves apukák is, akik szivük szerint válnának, de nem tudnak az anyagiak és az ovis gyerekük miatt. ha egy jo társat találsz, sokkal szerencsésebb leszel hosszutávon, mint ők. és soha nem késő semmi. pláne egy férfinak, a nőket annyira nem zavarja a férfiak kora és a külsőségek, mig egy 40 éves ráncosodo, neadjisten többgyerekes, önállo egzisztencia nélküli elvált nőnek már igencsak nehéz külsőségekben felvenni a versenyt egy 30 éves nővel.
2016. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem késtél el. Férjemmel most házasodtunk össze, ő idén lesz 37, és én sem vagyok húszas csitri. ;)
2016. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!