Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 37 évesen már végleg elkéstem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 évesen már végleg elkéstem azzal, hogy találjak korombeli független nőt családalapításra?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm (36) akit terveztem feleségül venni 3 és fél év kapcsolat után, de csúnyán összevesztünk és hiába próbáltam vele kibékülni, hallani se akart rólam. Most meg itt vagyok egyedül és egyre kevesebb reményt látok rá, hogy családom legyen... Pedig nagyon szeretném.
2016. márc. 7. 23:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
En nem szulnek mar 37evesen,az biztos.
2016. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
soha semmi nem biztos. hány olyan embert ismertek, akik az életüket,karrierjüket, céljaikat a terveinek megfelelően alakitották ki és váltották valora és a párjaik, az őket körülvevő emberek is mindig a megfelelő időben jötek ? én talán egyet sem. először persze ugy tűnik, aztán a házasok kéhharmada is elválik és sziszegnek egymásra a bontoperen 5 év mulva, mikor 5 éve még dult a nagy love.. ugyan már. a gyereknelvelés is minden, csak nem idilli.
2016. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én 26 a párom 40 2 éve ismerkedtünk meg és most tervezzük a családot. Semmiről nem késtél le. :)
2016. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!