Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te szilvesztereznél az anyósod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szilvesztereznél az anyósodnál és beleegyeznél, hogy valaha is hozzátok költözzön?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vasárnap az anyósnál voltunk. Szóba került,hogy tavasszal kiköltözünk külföldre. Ezt eddig is tudta az anyós erre most kijelentette,hogy ő eljön velünk majd külföldre. Szó nem volt soha ilyenről. A férjemen számon kértem ahogy eljöttünk az anyjától,hogy ez mégis mi volt. Azt mondta,hogy ő is meglepődött es azert nem szolt semmit mert nem akarta megbantani az anyjat. Na en egesz este bőgtem mert ugy latom a ferjemen hogy o szivesen lakna egy hazban az anyjaval aki mellesleg soha eletebe nem dolgozott. Nekunk kene eltartani. Meg egy hanyag,apolatlan no. En egy percig sem laknek vele. Es addig ba.sztatta az anyja ameg ok szepen megbeszeltek hogy iden ott szilveszterezunk. En megmondtam itthon hogy nem megyek. Erre osszevesztunk. Meg igazabol tok gaznak tarton hogy en majd egyedul uljek itthon szilveszter este mert o elmegy az anyjahoz. Sosem szilvesztereztunk meg ott. Es eddig csak kb havi 2szer mentunk hozza akkor is csak kb 2 orara mert szerintem a ferjem is utal ott lenni abba a putriba. Erre most kitalalta az anyja hogy aludjunk ott. Nem tudom hogy anyos elott a tovabbiakban is hallgassak e a jo kapcsolat miatt vagy adjam ki a p.icsaba magambol azt amit 8 eve gondolok rola?

2017. dec. 27. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Én férfiként sem.

Szeretem és tisztelem az anyámat, de már nem tartom úgy a kapcsolatot sem vele. Néha beszélünk telefonon és ennyi.

Ha segítség kellene neki akkor segítenék és, ha nekem kell segítség akkor ő is segít, de nekem a kapcsolatom lenne az első és nem is laknék újra együtt az anyámmal már így, fordított helyzetben sem mint ami anno fiatalkoromban volt (szóval, hogy én tartom el őt).


Szilveszterezni szilvesztereznék, ha anyumnak ez lenne a vágya, na de, ha lenne saját családom (gyerek, feleség) oda már nem engedném olyan szinten be, hogy együtt is éljünk. Pláne, ha tudnám, hogy a barátnőm/feleségem nem is kedveli. Ebből csak rossz sülne ki.

2017. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

"Te szilvesztereznél az anyósodnál"


Ha nem vagyunk rosszban miért ne. Egy szilvesztert kibírok akárkivel, nem nagy cucc...


"beleegyeznél, hogy valaha is hozzátok költözzön?"


NEM!!! Szülők / anyós / após legyen annyira messze, hogy ne tudjon papucsban átjönni.

2017. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
28%
igen talán de ezt neked kell eldönteni...
2017. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Úgy látom hogy az anyós sokak életét megkeseríti,nekünk is minden hülyeséget ki talál, nem szabad mindig igazat adni az anyósnak, mondjátok azt az anyósnak hogy már túl későn szólt és beszéld meg a férjeddel hogy erről nem volt szó és mond el neki őszintén hogy az anyja tönkre fogja tenni a magánéleteteket, sajnos nekünk is ezt akarja míg mindig de eddig még nem sikerült neki, de ha az anyós annyira akar menni akkor mondjátok azt hogy idő kell majd ha már kint lesztek és minden rendben lesz akkor jöhet, de az a baj hogy ez a nő nem is biztos hogy szereti a fiát, szerintem csak azt akarja hogy ti tartsátok el, lehet hogy jó ki fog használni velünk is ezt akarná tenni de én nem nagyon engedek mikor én mondtam hogy ki megyek külföldre nekem azt mondta hogy hülye vagyok mindegy hogy kirándulni vagy dolgozni de én hülye vagyok de még is meg mondtam neki hogy ő régen parancsolhatott a fiának mostmár csak tanácsot adhat neki, de persze ő régen volt sok helyen és külföldön is dolgozott csak neki nem jött össze.

Szerintem beszéljétek meg a pároddal hogy hogyan tovább és mond el neki őszintén hogy nem akarsz az anyjával élni mert akkor tönkre fogja tenni a kapcsolatotok, ha nincs más lehetőség akkor hazudnak az öreg lánynak :-D hogy majd ha már minden sikerült nektek külföldön akkor majd ki mehet hozzátok,a szilveszter meg nagy hülyeség hogy oda megy a párod, szerintem mond neki hogy te vele akarsz lenni és menjetek el valahova az anyjához majd mentek 1-én délután bontotok egy pezsgőt és boldog új évet, mi így szoktuk, remélem segítettem egy kicsit? :-)

2017. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Szilveszter még oké.

Össze költözés eszedbe se jusson.

Az én esetemben exem költözött hozzánk, spórolás reményében inkább itt mint albérlet. Életem legnagyobb hibája. Szeretem imádom édesanyámat, de olyan sok konfliktus alakult ki, kb a semmin, hogy a kapcsolat végéhez vezetett. A végén már minden össze vesztek. Én pedig a két tűz között. Abban az évben külön költöztünk volna, de exem azt mondta nem. Ösze jött munkahelyén egy nővel, ő utólag azt mondta ez volt a menekülési út, többször újra akarta kezdeni miután elköltözött. De én képtelen voltam bízni benne.

2017. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Én szilvesztereznék anyóssal, sőt idén úgy is fogunk. De nem költöznék össze vele semmi szín alatt. Én megmondanám a férjemnek, hogy mondja meg az anyjának, hogy nem szeretnénk, ha kiköltözne... ha nem akarja, akkor válok.
2017. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szilveszter oké, de SOHA nem költöznék vele össze. Nem vagyunk rosszban de szerintem ez nem szorul magyarázatra. Nem őrültem meg. Ha a férjem nem így gondolná, akkor belátnám hogy hatalamas hibát követtem el ès nem jól választottam párt. Szerencsére erről szó sincs.
2017. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz mindenkinek. Elvileg sikerült úgy megbeszélnem a szilvesztert a férjemmel,hogy pár órára elmegyünk az anyjához aztán utána itthon leszünk. Talán megúszom az ott alvást.
2017. dec. 27. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Az jó, de én a helyedben nem a szilveszter miatt aggódnék.
2017. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy a férjed egy hülye papucs... ki fog menni veletek az anyja, ha nem állsz a sarkadra, vagy válsz el.
2017. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!