Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van arra esélyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van arra esélyem, hogy valaha elvegyen valaki?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, így lehet nem kéne még aggódnom, de lassan becsavarodok, ha még 1 évfolyamtársamat eljegyzik vagy meglátok egy velem egykorú csajt terhesen/gyerekkel.

Lassan 1 éve van párkapcsolatom. A fiú 20 éves, azt mondja, hogy el tudja velem képzelni az életét, de 1 éven belül biztos nem akar velem élni, sőt, fogalma sincs mikor szeretne összeköltözni velem.

Tudom, hogy túlpörgöm a problémát, de előre látom, hogy 5-6 év múlva elhagy 1 fiatalabb lányért, vagy én hagyom el, mert elegem lesz a változatlanságból, legszebb éveimet elvesztegetve ott fogok állni egyedül, az ismerkedéstől teljesen elszokva.

Próbáltam leülni vele megbeszélni az aggályaimat, ő annyit mondott, hogy vagy bízzak benne, előbb utóbb ő is eljut erre a szintre, vagy tudom hol az ajtó.

Tudom, hogy tényleg ez a két lehetőségem van, de nem tudok dönteni, mert nagyon szeretem, attól függetlenül, hogy tűz és víz vagyunk, ráadásul rengeteg veszekedéssel és gonddal.


Se füle, se farka, de jól esett kiírni. Hogy látjátok?


2015. máj. 13. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Orvos látott már?
2015. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem hogy neked mi a problémád és azt sem értem ha a családalapítás a legfőbb vágyad miért jársz még iskolába.

Ha nem akarod nem muszály rá vesztegetned az időd.

2015. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
muszáj*
2015. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Lehet nem jól látom...de egy olyan kapcsolatnak, amiben a feleknek nincs ugyanolyan vagy nagyon hasonló jövő képe - nem sok vagy szinte semmi jövője nincs. A szerelem elmúlik ebben a formában ami most van köztetek, és utána már csak a tűz és a víz marad...

Ezt jó lenne átgondolnod mielőtt tartós kapcsolatot tervezel vele...

2015. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

22évesen mit akarsz még?

gondolom tanulsz, akkor minek a gyerek?

előbb végezz, dolgozz 2évet (juttatások miatt) és aztán mehet.

am azok a 22évesek mire szülnek? vagy csak becsúszott és elveszik őket?

2015. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező!

Ez a normális, ahogy élsz, és gondolkozol. És ne izgulj. Eljön érted is a nagy ő. Addig csak végezd a dolgodat..

2015. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de honnan veszitek, hogy MOST akarok házasodni és gyerekeket?

Tudjátok, ahhoz kell pár év kapcsolat, együttélés... Nem feltétlenül, de nekem igen. Ha 28-30 évesen kezdem el keresni a megfelelő alanyt, az nem kecsegtet túl sok reménnyel.

2015. máj. 13. 09:54
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

te nagyon beteg vagy hallod e

am a pasid nem egy másik nőért hagy el, hanem mert nem bír majd elviselni téged idegekkel!


am a felnőttség majd ott kezdődik, hogy minek is tengődsz egy kapcsolatban ami: "tűz és víz vagyunk, ráadásul rengeteg veszekedéssel és gonddal"


max erre pazarolod az időt, de te tényleg nem vagy 100

2015. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok, gondolom az is a felnőtt léttel jár, hogy diagnózist állíthatsz fel mások pszichés állapotáról... ;)
2015. máj. 13. 09:59
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha minden vágyad hogy feleség és anya legyél, akkor ezt ne úgy akard elérni, hogy mondogatod az aktuális fickódnak, hanem tegyél érte. Legyél csinos, szerény, házias, varázsolj a lakásodból otthont, süss sütit, ismerkedj olyanokkal, akik nem "helyespasik" de minden vágyuk a család... ja, hogy ez a jövőkép téged elborzaszt? Neked műköröm kell, buli, vad szex, jól kereső álompasi, stb? Hát akkor nem családra és anyaságra vágysz valójában, csak az égig érő egódat birizgálja, hogy más lányokat már eljegyeztek, bezzeg téged, TÉGED AKI OLYAN SZUPER, még nem. Gondolkozz ezen, miután az első dühödet lenyelted. Miért lennél pontosan te a legjobb társa az életben a fiúdnak? Mit teszel hozzá az életéhez, miben számíthat rád, miben vagy te különb az eddigi csajainál..? Senki nem fog elvenni téged azért, mert megkéred rá, mert erőlteted. Nyújtanod kell valamit ahhoz, hogy komolyan vegyenek és ez a valmi nem a szex.
2015. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!