Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltozhat a férjem, lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat a férjem, lesz valaha csaladfenntartó belőle?

Figyelt kérdés
8 eve ismerjik egymast es 4 eve vagyunk hazasok, vannak gyerekeink ks. Sajnos a csaladfenntarto en vagyok es nem azert, mert tobbet keresek, hanem szinte csak en vagyok a kereső. A ferjemnek van szakmaja, kereshetne jól is, de se munkaidőt, se munkarendet nem tart és épp csak annyira hajtja magát amennyire az ügyfelek vagy én "verem a fejét". Eddig ezzel nem volt kulonosebb bajom (én fizettem a nyaralásokat, par eve a szamlak jelentos reszet, csak en adok be es eroltezem a kozos konyhapenzt stb.), most viszont miutan nekem vissza kellett mennem hamarabb dolgozni, mert feleltuk az en tartalekaimat es o nem birta eltartani a csaladjat, megijedtem es rájöttem, hogy én nem akarom öregkoromig ezt csinálni, hogy én gondolok csak az anyagiakra, a sporolasra, a penzgyujtesre es a nyugdijra. Konkretan pl. a jelenlegi felallas szerint a paromnak nyugdija se lesz vagy csak a legminimalisabb. Ha hisztizek a penz miatt, akkor azzal jön anyagias vagyok es olyanokat kerdez, hogy na akkor mennyit kell keresnem szerinted egy honapban minimum. Nekem ez azt suggallja, hogy ha mondanek egy minimumot, akkor ott meg is allna es nem ohajtana tonbet keresni, mert minek hiszen nekem ugyis van penzem.
2015. jan. 4. 00:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
És te ennek az embernek vagy a párja 8 éve és gyerekeket szültél neki. Not bad...
2015. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Nem fog megváltozni.

Minek mentél egyáltalán hozzá egy ilyen alakhoz?

és még te vagy az anyagias? Na persze :)

2015. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Mondj egy jóóó nagy minimumot.

De ezt nem láttad rajta a gyerekek előtt? Vagy az első gyermek után?

2015. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy könnyebb lenne, ha nem kellene még a férjedet is eltartani, csak a gyerekeket meg magadat. Szerintem akkor kapna észbe.

Bocsánat, hogy ezt mondom.

2015. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem nektek, hanem neked vannak gyerekeid, a kicsik, meg egy nagy mamlasz. MIÉRT csinálod ezt így?
2015. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Az én exférjem dolgozott, de keveset keresett, amit persze megtartott magának. Ami az én pénzem volt az a mi pénzünk lett, az ő pénze meg az ő pénze...


Eljön neked is a felismerés, hogy nélküle egyszerűbb és könnyebb az élet... és akkor fogod kivágni mint macskát sz... rni.

2015. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

valóban not bad :-(, es nem nem láttam, mert mindig volt valami, hogy épp lelki mélypont, aztán gazdasági válság (ergo kevesebb munka kevesebb bevétel), utana önmegvalósítás, segítek neked a gyerekek körül etc.

Igen most mondtam válni akarok és most bizonyítani akar (ebbe beletatzozott a minimum kerdes es az is pl. hogy na de akkor ki lesz majd táppénzen, ha netán beteg lesz valamelyik gyerek, mert akkor ő higy fog tduni dolgozni és teljesíteni az elvárásom...ezen majdnem behaltam. Totál kész vagyok idegileg és azzal jön, hogy ő mennyire szeret és ne hagyjam el.

2015. jan. 4. 00:58
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy nem akarja, hogy elhagyd, mert akkor gondoskodnia kellene magáról.
2015. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Mondj neki egy magas minimálösszeget!

Aminél nyugodt lennél, és helyreállna a házastársi egyensúly!

Akkor azt megkeresi.:)

Mi a szakmája? Merrefele éltek?

2015. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként ha elválnál, és a gyerekekre ki kellene fizetni a jövedelme felét, akkor megváltozna.:)
2015. jan. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!