Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak körülbelül hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak körülbelül hány évesen gondolják úgy, hogy "megértek" a házasságra? Többségük 25 évesen még nem akar oltár elé vonulni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%

ez nem érés kérdése.

érés kérdése a tartós párkapcsolat.

a tartós párkapcsolat lepapírozása a házasság inkább befektetés.

ha azonos anyagi szinten van a lány,vagy jobban áll mint én,akkor lehet a komoly párkapcsolatból házasság.

jelentős anyagi különbségnél viszont hiába vannak életre szóló érzelmek,a házasság mint intézmény elhibázott és igen komoly kockázatot rejtő befektetés.

2017. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen házasodtam,talán már elég érett voltam hozzá.
2017. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Annyi évesen, ahány évesen van egy papír/magamutogatás mániás nő aki ragaszkodik hozzá, és vele együtt akarok maradni.
2017. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Diavolino44 ***** válasza:
24%
Valoszinu nem fogok meghazasodni. Minek?
2017. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nem fogtok! Majd a pénz miatt, esküvő sokat tejel, meg szocpol családi pótlék. Azok miatt házasodnak sokan, meg a gyerek is. A nem házasok, meg gyerek nélküliek adójából vannak ezek eltartva!
2017. dec. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

En 26 evesen hazasodtam de megnosultem volna akar 22 evesen is csak akkor meg nem ismertem a felesegem es o 17 volt csak mikor en 22 :D


Szerintem keves ferfi jut el komoly kapcsolatig 25 eves korara, raadasul hazasodni altalaban 1 vagy tobb ev kapcsolat utan szoktak.

2017. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem kor függvénye, hanem érettségé. Mikor mi összehàzasodtunk, a férjem csak 22 éves volt. ( nem, nem voltam terhes) Mérföldekkel érettebben viselkedett és kezelt bizonyos szituàciókat, mint az egyik exem aki 27 éves lètére olyan szinten mozgott mint egy ovis. Pàrkapcsolatra sem volt érett közel a 30-hoz, hàzassàgra plàne nem. Szóval ez vàltozó, és nem lehet àltalànosítani.
2017. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Akkor, amikor megtalálták azt a bizonyos nőt, akivel le akarják élni az egész életüket. Ez nem korfüggő.


Járogathatsz, meg együtt éldegélhetsz valakivel 5-10 évig is akár. De ha nem akar feleségül venni, nem akar a létező összes módon (törvényesen is) hozzád tartozni, s hogy te így tartozz hozzá, akkor egyszerűen csak nem te vagy az igazi, nem veled tervez véglegesen, csak egy állomás vagy az életében, nem a végcél, ezért hagy egy kiskaput, hogy amikor majd jön az akit viszont el akar venni, ne kelljen válással bajlódni.

Több ismerősöm is idén házasodott férfi, 2-3 éves kapcsolataikból lett most házasság. Korábban 4, 8 éves kapcsolatokból léptek ki, és eszük ágában sem volt elvenni az akkori barátnőiket. Mindegyikük kivétel nélkül azt mondta, amikor beszélgettünk, és rákérdeztem, hogy ennyi idő alatt miért nem akarták elvenni a csajokat, azt mondták, hogy jól elvoltak a kapcsolatban, amíg nem jött az akivel valóban közös jövőt tudtak elképzelni. Most itt 22,26, 30 és 32 éves férfiakról van szó.

2017. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11%
33 éves férfi vagyok, és eszemben sincs. :D
2017. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát lássuk 25 évesen toltam az egyetemista feelinget - 5 éves egyetemi képzést amit 18 évesen kezdtem :-)))))) -

anyuval és apuval éltem, ők adtak pénzt mindenre, tankolták a kocsimat nekem még a biztosításom befizetése is meghaladta a képességeimet, azt sem tudtam hogy kell elindítani a mosógépet és milyen színű ruha mivel mosható és mivel nem....aludtam rendszeresen délig....és a legnagyobb problémám az életben az volt melyik csajt döntöttem meg meg hogy ha 40 tételből megtanulok 15-őt akkor vajon átmehetek-e és ha nem mindenki bek@pahtja.


Na ezért nem akartam nősülni :-)


Aztán csak sikerült, de az életvitelemen való változtatás beletellett még vagy 8 évbe :-) De volt lány aki kivárta :-)

2018. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!