Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon mit akar a fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar a fiú barátom Tőlem, csak barátságot, azt, vagy kapcsolatot? Házas vagyok, de már szinte válunk.25l

Figyelt kérdés
lényegtelen, hogy miért, de szakítottunk a férjemmel. A legjobb fiú barátommal kb fél éve évek után felvettük a kapcsolatot. Együtt buliztunk, nálam aludt, nem volt semmi, de azóta 2 hete minden nap beszélünk, keres, kocsikázunk, egész napos programokat csinálunk, elhív étterembe, segít dolgokban, olyan jól elvagyunk, mintha együtt lennénk. Ő egyedülálló, nagyon helyes pasi, bárkit megkaphatna, régen is jól kijöttünk, akkor egy buli alkalmával volt csók, de soha azóta se semmi több. Most úgy érzem kezd megtetszeni, de attól félek ő csak barátságot akar, mert elhívott egy 2 napos kirándulásra, és rákérdeztem, hogy nem lenne-e ez fura, és azt mondta, hogy dehát nem csinálunk semmit...Viszont néha kacérkodik velem, vagy olyan mintha flörtölne. Ekkor én is merészebb leszek kezdeményezőbb, arra meg már visszakozik. Most akkor mit akar? Pl. felhív h érdekes volt együtt aludni... meg viccelődik, hogy Ő is betenne vmit...stb., de mikor én mondom, hogy benti programot kéne csinálni mert esik, akkor arra nem próbálkozik be. Szerintetek csak barátságot akar? 30 éves f, 4 hója szingli...
2017. nov. 11. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy 25 vagy. Vagy....létezik, hogy ennyire nem veszed a lapot?
2017. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Szép kis nő lehetsz, hogy 25 évesen elvált leszel. Jézusom. Szerintem hagyod azt a szegény férfit. Nem kell egyik ágyból/kapcsolatból fejest ugranod a másikba.
2017. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 hete ilyen sűrűek a beszélgetések, nagyon ciki lenne ha rákérdeznék, ő meg nem úgy gondolja, nem akarom a barátságot elrontani. De ő kezdte el, azzal, hogy flörtölni kezdett velem egy buliba, meg olyanokat mond, hogy "olyan viszonyban vagyunk csak még enm tudsz róla"..meg olyan kétesen viselkedik, sztem húzza az agyam, és ez nekem pont, hogy érdekes és vonzó!
2017. nov. 11. 21:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért válok, mert a férjem úgy döntött, hogy elhidegültünk.
2017. nov. 11. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Miert kell itelkezni? Ettol meg lehet tok normalis a kerdezo.

Amugy sztem tenyleg nagyon betenne neked valamit, de jogilag meg ferjezett vagy, ezert aztan tabu. De idonkent belengeti a temat, hogy ha szabad lesz a palya, akkor o legyen az elso kiszemelted. De ez csak egy velemeny, lehet, h hulyeseg.

2017. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Pfff... Tetszel neki, ez nem kerdes.

Azert mondta h nem csinaltok semmit mert nem akar elriasztani a ramenossegevel. Ilyenkor ezt "kell" mondania.

2017. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó, a bnőim elemzése során ez is egy lehetőség volt...csak nem tudom, kérdezzek rá inkább vagy ne...
2017. nov. 11. 22:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kene rakerdezned. Ha elojon a tema, add tudtara, hogy nyitott vagy ra, batoritsd, az boven eleg.
2017. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

😂 😂 😂

Mintha egy óvodás írkálna, komolyan! Tèged sem az eszedèrt vettek el felesègül, az tuti!

"4hója szingli" ilyet sem láttam mèg leírva 😊

2017. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni. Mit nem lehet ezen érteni ?
2017. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!