Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon mit akar a fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar a fiú barátom Tőlem, csak barátságot, azt, vagy kapcsolatot? Házas vagyok, de már szinte válunk.25l

Figyelt kérdés
lényegtelen, hogy miért, de szakítottunk a férjemmel. A legjobb fiú barátommal kb fél éve évek után felvettük a kapcsolatot. Együtt buliztunk, nálam aludt, nem volt semmi, de azóta 2 hete minden nap beszélünk, keres, kocsikázunk, egész napos programokat csinálunk, elhív étterembe, segít dolgokban, olyan jól elvagyunk, mintha együtt lennénk. Ő egyedülálló, nagyon helyes pasi, bárkit megkaphatna, régen is jól kijöttünk, akkor egy buli alkalmával volt csók, de soha azóta se semmi több. Most úgy érzem kezd megtetszeni, de attól félek ő csak barátságot akar, mert elhívott egy 2 napos kirándulásra, és rákérdeztem, hogy nem lenne-e ez fura, és azt mondta, hogy dehát nem csinálunk semmit...Viszont néha kacérkodik velem, vagy olyan mintha flörtölne. Ekkor én is merészebb leszek kezdeményezőbb, arra meg már visszakozik. Most akkor mit akar? Pl. felhív h érdekes volt együtt aludni... meg viccelődik, hogy Ő is betenne vmit...stb., de mikor én mondom, hogy benti programot kéne csinálni mert esik, akkor arra nem próbálkozik be. Szerintetek csak barátságot akar? 30 éves f, 4 hója szingli...
2017. nov. 11. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Ferjeddel kellett volna foglalkoznod mindenfelke mas kan helyett

Akkor most nem valnal el..befektetes nelkul nincs hazassag

2017. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elhidegülés nem egy döntés. Ahhoz 2 ember kell. Kizárt, hogy 25 éves vagy. Agyilag legalábbis egy butuskább 15 éves szintjén mozogsz kb. Hogy tudod ennyire félvállról venni? Talán nem a férjedet kéne okolni, és nem másik kandúr ágya felé kacsintgatni rögtön, hanem elgondolkodni mi miért történt. A férjed helye még ki sem hült. Nem csoda, ha olyan sok a válás...az ilyenek mint ti, eleve mind alkalmatlanok rá.


Mikor szakítottatok a férjeddel? Csak nem egész véletlenül az elmúlt fél éven belül, amióta futsz a pasi után aki csak üríteni akar beléd párat? Mert ezt akarja, ne legyenek kétségeid.

2017. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyilvàn nem csak baràtsàgot akar ezt nevezik próbàlkozàsnak.Nem adja fel nem huzza fel a nyúlcipot csak mert vàlófélben vagytok a volt férjeddel .:)Ha csak szexet akarna már rég rád nyomult volna sztem.
2017. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!