Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség bepánikoltam! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség bepánikoltam! A barátnőm komolyan esküvőt akar én meg menekülnék?

Figyelt kérdés
Miért érzem ezt? Nem akarom... Pedig úgy imádom. De mi van ha mégsem ő az? Nem akarom hozzákötni az életem. Nem is tudom mit akarok. Egyszerűen korai miért kell ezt ilyen korán? Úgy menekülnék... amíg nem hozta fel minden oké volt. 24-25 évesen már házasodni akarna addig már csak 3 év van...
2017. nov. 3. 23:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Mióta vagytok együtt?
2017. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
3 és fél éve
2017. nov. 3. 23:50
 3/24 anonim ***** válasza:
53%

Nem csoda, ha 21 évesen bepánikoltál.

Túl korai még. 24-25 évesen is.


N

2017. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

vegyél neki gyűrűt.

azzal simán elvannak 3-4 évig nyugiban.

addig meg sok minden változik és legalább nem fog zaklatni vele,meg kifelé sem kacsingat jó esetben.

plusz az amatőr bepróbálkozókat is elsőre lerázza a karikagyűrű látványa.

2017. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De mostmár azt sem tudom vele akarok-e egyáltalán lenni... Elgondolkodtam és most teljesen kész vagyok lelkileg. Tessék elérte, hogy gondolkodjak!!! Szép volt. Persze ez nem vicces igazából. Komolyan rosszul érzem magam :(
2017. nov. 3. 23:57
 6/24 Ködös November ***** válasza:
76%

Ne is haragudj meg, de ha tényleg nagyon szeretnéd őt, nem lenne "mi van ha"...

Tudod, az a baj, hogy nem hiszel magatokban. Így nem lehet hozzáállni magához a kapcsolathoz, meg úgy általában semmihez sem. Mindenki egy helyben toporogna, ha a félelmei győznének.

Mindegy, bármit mondhatok, te már...úgy menekülnél. A rab madarat engedni kell szállni.

2017. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
"Pedig úgy imádom" Igen, igen. De szeretni nem szereted!!!!
2017. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

Mi 2 ev ismertseg es kicsivel tobb mint 1 ev jaras utan hazasodtunk ossze es sajnos kozben nem sokat talalkoztunk a tavolsag miatt. Egyikonknek se volt komoly kapcsolata elotte. Fura erzes volt de szeretek hazassagban elni.

Gondold at...

2017. nov. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Azért abba érdemes bele gondolni hogy most 3,5 évesek vagytok de 3-4 év múlva 6-7 éve együtt lesztek jó esetben egy ideje együtt éltek és ha a karrier engedi lassan időleges lesz a gyerekvállaláson elgondolkozni amit a legtöbb nő házasság után szeretne.

Egyáltalán nem irreális a csaj gondolatmenete csak rossz pasival tervez.

2017. nov. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
A ferjem is igy volt anno,amikor szoba kerult az eljegyzés, csak annyit mondott nem tudja, hogy akarja e... korai, meg nem tudja.. Ledobbentem es nagyon rosszul esett, hogy nem tudja engem akar vagy sem, pedig mar 5eve egyutt voltunk,egyutt is laktunk 2eve. Egyszeruen megijedt, hogy ez nagy döntés, azt mondta. De egyszercsak azt mondta,hogy igen szeretné. A hazassagot mar o hozta fel rogton az eljegyzés utan. Pedig en hosszu jegyesseget akartam, ehhez kepest egy ev utan egybekeltunk,ennek mar 5eve. A gyereket is o hozta fel, ott en panikoltam be, hogy raerunk. :)
2017. nov. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!