Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség bepánikoltam! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség bepánikoltam! A barátnőm komolyan esküvőt akar én meg menekülnék?

Figyelt kérdés
Miért érzem ezt? Nem akarom... Pedig úgy imádom. De mi van ha mégsem ő az? Nem akarom hozzákötni az életem. Nem is tudom mit akarok. Egyszerűen korai miért kell ezt ilyen korán? Úgy menekülnék... amíg nem hozta fel minden oké volt. 24-25 évesen már házasodni akarna addig már csak 3 év van...
2017. nov. 3. 23:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%
" Van aki még annyi idősen épp, hogy ....." Meg van olyan is aki csak azonos nemüvel képzeli a kapcsolatait, meg van olyan is aki soha nem lesz házas. Meg olyan ..... Inkább azt döntsd el, ogy szereted vagy nem azt a lányt. Ne bennünket akarj meggyözni a kifogásaid helyességéröl!!!
2017. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%

Ertelek en

Vasarolni jo fizetni nem akarsz

Felelossegmentesen szeretnel elni

Teljesen felnott viselkedes

2017. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%

Szegény lány:(

Hülyítsd még 3-4 évig aztán pattintsd le amikor már túl sokat nyafog a házasságosdi miatt

2017. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nem tudom mit kell ezen annyira túl agyalni.

Nekem nem volt sok barátnőm ugyan, de mindegyikkel letisztáztam hogy én sem eljegyzést, sem esküvőt nem fogok csinálni és pont.


Nem vagyok híve ennek az egésznek, na meg elmondtam azt is nekik hogy sosem leszek vőlegény.


Erre jött hogy : dehát neki az rossz érzés lenne ha nem lehetne menyasszony. Erre én : nekem meg az ha vőlegény lennék. Ennyi :) Csak keményen, és határozottan :)

2018. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!