Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség bepánikoltam! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség bepánikoltam! A barátnőm komolyan esküvőt akar én meg menekülnék?

Figyelt kérdés
Miért érzem ezt? Nem akarom... Pedig úgy imádom. De mi van ha mégsem ő az? Nem akarom hozzákötni az életem. Nem is tudom mit akarok. Egyszerűen korai miért kell ezt ilyen korán? Úgy menekülnék... amíg nem hozta fel minden oké volt. 24-25 évesen már házasodni akarna addig már csak 3 év van...
2017. nov. 3. 23:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
A 3.5 ev sok ido, felnott korban, 17 eveseknel mas a helyzet. A tini eggyutt jaras nem olyan komoly, megha akkor annak is erzik a resztvevok.
2017. nov. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Inkább szakítsatok és ne húzzátok egymás drága idejét.


Te még agyilag éretlen vagy, te még nem akarod magad elkötelezni (de kérdés hogy akkor minek vagy tartós kapcsolatban?), ő pedig már felnőtt ésszel gondolkodik.


Nem neked ketyeg úgy mellékesen a biológiai órád, hanem neki.

Ha valóban szeretnéd, és vele terveznéd az életedet, akkor most nem hisztiznél itt.

2017. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Érthető, nagyon jó az ágyban, mindig kéznél van, de több, nem nagyon van a kapcsolatban részedről.
2017. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki hozzád való, jó a kapcsolat és szeretitek egymást, akkor nem kérdés, hogy vele akarsz-e lenni hosszú távon, vagy hozzá akarod-e kötni az életed. Egy normális kapcsolatban ez meg sem fordul a fejedben. 3 év azért már komoly kapcsolatnak számít. Persze én inkább azt mondanám, hogy 1-2 év együtt élés után ideális a házasság, mert úgy ismered meg a másikat.
2017. nov. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%

Majd elveszi mas aki megerdemli ot

Aztan nezhetsz egyedul

De nem ertem baratnonek jo felesegnek nem?

2017. nov. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én is így. Soha házassági gondolatok. Minden szuperül működött, de a házasság gondolatától megrémültem.

Majd, jött az a lány, akivel a házasság, már természetes volt.

Mai napig nem tudom, mi az a plusz, amitől természetes lett, hogy vele akarom az életem leélni. Azt sem tudom, mi is hiányzott az előző kapcsolatokból, ami végett a házasság nem volt opció. Valami, biztos hiányzott belőlük.

2017. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

"Ezer éve" jó házasságban élek,fiatalon mentem férjhez.


Úgy gondolom mai szemmel teljesen felesleges "házasodni" -egyrészt fiatalon -de egyébként is egy élettársi kapcsolat is pontosan elég.


Szinte "gyermekként"-húsz év körül meg pont,hogy ne kössék le magukat a fiatalok,-bőven jó harminc év körül megállapodni de akkor is csupán akkor legyen esküvő ha ez mind a két ember legfőbb vágya....

2017. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

14# 1 év együttélés után házasság? Így csinálják manapság? Mert látom 100%-ra pontozták a válaszod. Szóval ezért van ennyi válás.

Én is inkább olyan 30 körül akarnék minimum házasodni az miért nem jó már? Van aki még annyi idősen épp, hogy végzett az egyetemen vagy még otthon lakik, manapság az egyáltalán nem sok.

2017. nov. 4. 10:19
 19/24 anonim ***** válasza:
49%
De hasznalod a lanyt mint feleseget elvenni nem akarod?
2017. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
Oké, hogy te 30 évesen szeretnél házasodni, de a párod valószínűleg akkor már bőven gyereket szeretne. Szerintem beszéljétek át a dolgokat, ha nagyon nem egyezik a jövőképetek akkor lehet el kéne gondolkodni a szakításon.
2017. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!