Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítséget kérnék! A férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék! A férjemmel össze házasodtunk nem rég született egy kis babank azóta mióta meg született a baba a férjem meg változott csúnyán beszél velem üt engem kiabál a pénzt el lopja el visszi ha nem adom oda szét ver mindent mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 12:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%

Mióta vagytok együtt? Nem tudom elhinni, hogy valaki csak úgy hírtelen 100% fordulatot vesz. Vagy eddig is ilyen volt, vagy nemrég vagytok együtt és nem ismerted még ki.

Ilyen embernek normmális nő nem szül gyereket.

Melyik országban éltek?

2017. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

#9

"...kérdező nem fogja elhagyni, mert nincs hova mennie, inkább megvárja, amíg csontjait töri vagy leszúrja."


De ezt miért kell megvárni?

Mennyivel lesz könnyebb törött csontokkal intézni a lakáskeresést?

Vagy kell hozzá ez az inspiráció?

Én tényleg nem értek egyes nőket!

Ehhez kell egy típus, akivel ezt meg lehet tenni és azok valóban így élik le az egész életüket.

Most nem akarok hosszan mesélgetni, engem ittasan egyszer vágott pofon valaki, azonnal elhagytam és tettem róla, hogy a mai napig bánja még azt is, hogy megszületett.

2017. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%
Sajnàllak tènyleg, de kèptelen vagyok elhinni, hogy hirtelen vàltozott meg ennyire.Nagyon szerelemes ès/vagy rossz emberismerő lehetsz.
2017. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Bemásoljam az előző kérdésed? Nem a szülés után lett ilyen.

Ott is mindenki leírta, hogy hagyd ott.

Milyen választ remélsz?

Írjunk egy varázsigét, amitől gyengéd férjjé változik?

De őszintén: milyen segítséget vársz? Ha már a tanácsokat nem fogadod meg.

2017. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%

14#

linkeld légyszi, én kíváncs vagyok.


Kérdező, te is tudod, hogy el kellene hagynod. És ezt csak te tudod meglépni, senki más helyetted, rajtad múlik, hogy meddig tűrsz. A férjed változni nem fog, ez csak rosszabb lesz. Sajnos nem fog tudni itt senki menekülő utat kínálni, külföldön a magyar segély szervezetek sem tudnak segíteni. Felnőtt nő, anya vagy, keress megoldást, hogy kilépj ebből a kapcsolatból.

2017. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen nincs. Minek szültél neki azelőtt!, hogy kiismerted.


Az ember NEM változik meg egyik pillanatról a másikra, amúgy meg költözz el.

Tudom, nehéz, külföld, de muszáj megvárni, míg eltöri a kezed, pl, vagy a gyereknek megy?

2017. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
2017. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%

Vannak mazohista alkatok. Akik mind fizikailag mind verbalis bántást élvezik. Kedves kérdező is ilyen lenne?

Az azért tudd, aki tényleg nem viseli el ezt, az odáig se jut hogy kérdést tegyen fel, mert TUDJA a választ. Te is tudod csak nem akarod bevallani. És most vársz hátha valaki megment...

2017. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
Kamu
2017. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
Köszi a linket :) Azért erősen kamu gyanús így... /Ha meg nem az, akkor sajnos a kérdező annyira aluliskolázott, nem fog tudni magán segíteni, bármilyen tanácsot is kapjon/
2017. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!