Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ugye nagyon gáz, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nagyon gáz, ha a férjem nem tudja, melyik évben házasodtunk össze?

Figyelt kérdés
Azzal mentegetőzik,hogy ő nem tud ilyeneket megjegyezni és amúgy is miért olyan fontos ez. 18 éve vagyunk együtt,azóta nem jött le neki, hogy ezek nekem igenis fontos dolgok.
2017. máj. 1. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi ez nem gáz a legtöbb férfi nem jegyzi meg az ilyeneket. Az én férjem csak a gyerekünk születés-és névnapját tudja. Én már nem csinálok ebből problémát. Szerintem neked se kellene
2017. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom nem felhőtlenül boldog házasságban éltek.
2017. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is ilyen a párom. Egy ket dolgot tud a többit nem..
2017. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát nem. Azt sem tudja,mikor ismerkedtünk meg. Valamikor nyáron,ennyi volt a válasz.
2017. máj. 1. 17:03
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
egyáltalán nem fontos hogy tudja, túlreagálod, nekem ez már az a kategória amikor az asszony már mindenben csak a hibát látja meg és lényegtelen dolgokból csinál ügyet
2017. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Valamiért mégis 18 éve vele élsz. Anyám szokott olyan piszlicsáré dolgokon lovagolni apámmal kapcsolatban már gyerekkorom óta, hogy újabban már azt mondom neki, hogy "szerintem pont ezt szereted benne, elvégre 38 éve emlegeted, mióta házasok vagytok, szóval tutira ez a kedvenc tulajdonságod belőle..." Már egyre ritkábban mondja. :D
2017. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ja és én is csak annyit tudok hogy valamikor tavasszal és azóta 20 éve (megkérdeztem hány éve is) boldog házasságban élünk
2017. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A hónap-nap azért tiszta neki? Csak mert a "boldog

házassági évfordulót"-tal nem illik heteket/hónapokat

csúszni. Vagy egyáltalán, hogy mikor van a születésnapod?


Megjegyzem, én azt is tudom, hogy a szüleim mikor

házasodtak (év, hónap, nap), születés- és névnapju-

kat, testvéremét, néhány - számomra fontos -

barátom születésnapját, névnapját is fejben tartom,

pedig férfiből vagyok. Mivel én így teszek, ezért

gáznak tartom, de ugye ez emberenként eltér.

2017. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

"Azzal mentegetőzik,hogy ő nem tud ilyeneket megjegyezni és amúgy is miért olyan fontos ez. 18 éve vagyunk együtt,azóta nem jött le neki, hogy ezek nekem igenis fontos dolgok."


Neked meg 18 év alatt nem jött le, hogy neki viszont nem ez a fontos?

2017. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem reagálom túl. Mindig fontosak voltak az ilyen ünnepek,hiszen némi kikapcsolódást jelentene a mindennapokban, hogy megünnepeljük egymást. Csak azt érzem,neki ez egyáltalán nem fontos. Otthon én nem ezt láttam. Ott még 45 év után is ünnepelnek anyuék. Nem kellene pezsgődurrogtatás,csak egy boldog évfordulót. És mielőtt mondjátok,miért mentem hozzá,régen nem volt ilyen. És ha ő elvárja,hogy észben tartsam az apró-cseprő szarjait,akkor ezeket ő is észben tarthatná.
2017. máj. 1. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!