Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ugye nagyon gáz, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nagyon gáz, ha a férjem nem tudja, melyik évben házasodtunk össze?

Figyelt kérdés
Azzal mentegetőzik,hogy ő nem tud ilyeneket megjegyezni és amúgy is miért olyan fontos ez. 18 éve vagyunk együtt,azóta nem jött le neki, hogy ezek nekem igenis fontos dolgok.
2017. máj. 1. 16:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mert mint sok magyar családot,összeköt a lakáshitel. Albérletben lakunk,nem lakható a ház,amit vettünk.Ezért vagyok vele.Meg mert mindig kedves lett,mikor érezte,hogy gond van,aztán mikor elhittem,hogy minden jó lesz,visszaváltozott.És mert menet közben elhitette velem,hogy egy kövér,értéktelen,nem szerethető alak vagyok,aki egyedül életképtelen.Aki egyedül semmire nem képes.Aki semmire nem fogja vinni. Szülés után,új településen saját erőből munkám lett, egyetemre járok,egyedül én foglalkozom a gyerekkel,viszem a háztartást.
2017. máj. 1. 17:13
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
Figyu, nő vagyok. Fogalmam sincs, pontosan mikor jöttünk össze 15 évvel ezelőtt, az esküvőnknek sem az évére sem a konkrét napjára nem emlékszem. (májusban voltkb 10 éve) Van ilyen. Ha nem tudod elfogadni, hogy ez nem mindenkinek fontos, nem vagy túl rugalmas.
2017. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A 11-es komment alapján szerintem itt nem a házassági évfordulótok a legnagyobb probléma...
2017. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem azért kicsit gáz. Mert most nem 50 dátumot kellett volna megjegyezni, hanem csak egyet. És azért minden évben van házassági évforduló amikor azért illik köszönteni egymást, tehát minden évben frissül a dátum emléke így fura ha 18 év alatt nem vésődött bele az agyába. Nekem rosszul esne.
2017. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Az agykutatók azt mondják, hogy a rossz emlékek gyorsabban törlődnek. :D

Pár kommented után én azt hiszem, hogy még az is csoda, hogy reggelente még tudja, hogy ki vagy. :D

2017. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Sosem köszöntött fel. Az elsőt megtartottuk,mert megszerveztem
2017. máj. 1. 19:22
 17/20 anonim ***** válasza:
35%
Szüleim 30 éve házasok és apukám sosem tudta pontosan anyukám szülinapját. Ő ilyen, csak a hónapot tudja, meg hogy melyik felében. Más dátumot sem tud. El kell fogadni, hogy neki ez nem megy és ügyesen rá kell vezetni, pl. előtte héten mondogatni neki néha, hogy ugye nem felejtetted el, hogy jövő héten ez és ez...
2017. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan dolgokat jegyez meg amik szàmàra fontosak. Hacsak nincs valami betegsége, hogy arra lehetne fogni a feledékenységet, akkor egyszerűen nem vagy neki fontos . Sem te ( megismerkedés, évforduló), sem a hàzassàgotok ( hàzassàgi évforduló). Vàllalom a lepontozàst, akkor is így gondolom.
2017. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a férjem udvarolt egy alkalommal megkérdezte, mikor van a születésnapom. Egy hónap múlva újra feltette a kérdést. Erre én közöltem vele, hogy felesleges havonta megmondanom, ha őt nem érdekli és úgyis elfelejti. Azóta tudja (igaz, felírta magának a biztonság kedvéért akkor).


Ettől függetlenül tényleg nehezebben jegyzik meg a férfiak ezeket a dátumokat. És ha tudják is a dátumot még akkor is képesek megfeledkezni róla. Az én férjem is mindent elfelejt. Azért egyszer én is "elfelejtettem" az ő szülinapját. Megsértődött, rosszul esett neki is. Azóta máshogy áll a dologhoz.


Javaslom, te is "felejts el" valamit, ami neki fontos. Aztán közöld vele, hogy azok a dolgok meg neked nem fontosak.


Egy szónak is száz a vége: ha nekem valaki fontos, akkor a számára lényeges dolgok is fontossá kell váljanak.

2017. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát ahogy leírtad van jócskán probléma a házasságodban és a legkisebb a házassági évforduló időpontja. Nem segít semmiben, gyerekkel sem foglalkozik, lenéz, értéktelennek tart. Hát inkább azon gondolkodj, hogy tudsz ebből kilépni minél előbb még ha van hitel akkor is,de különköltözni legalább.
2017. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!