Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Észre vettem h a párom kicsit máshogy közeledik egy lány rokonahoz (mintha csapna neki a szelet) és előttem eltitkolta ha írtak és, minden második mondatban dicsérte, feloras videochat stb. (hosszú lenne mindenrol beszámolni) én épp a nagymamamnal voltam mikor észre vettem hogy facebook jelszót változtatott. Felhívtam de nem említettem neki csak szépen megkérdeztem hogy mitcsinal?. Erre ő : azért változtattam meg a jelszavam kicsim mert azt jelezte hogy valaki bejelentkezett xy városból. Elkezdtünk veszekedni de tagadott mindent és szerinte ők így viccelodnek egymással a rokonaval (évek óta a családban vagyok és meg ilyet nem észleltem) csúnyán osszevesztunk. Este eljöttek a szüleivel a nagymamamhoz hogy mi ez kettonk között. Mire én elmeséltem kb a felét mert tovább nem engedték mert az apukaja elkezdett kiabálni hogy én hogy képzelem stb. Elmentek. Másnap mondtam az exemnek hozza el a cuccainkat, elhozta. Egy szót sem szólt hozzám csak a kislanyunkat megpuszilta. Másnap ismét eljöttek a szüleivel és megvadoltak hogy én mennyire betegesen féltékeny vagyok mert én mindenkire féltem meg a saját testvereimre is (ez nem igaz, kitalált sztorik voltak) és az anyja : tisztába vagy vele milyen súlyos vaddal vadolod a fiam? Stb. Megint csak vita volt. Az exem mondta hogy beszéljük a gyereltartasrol stb. Megbeszéltük mindent. Elmentek. Másnap ismét jöttek hogy mennyunk vissza lakni.(anyoseknal laktunk előtte is) A szülei is mondták meg az exem is. Azt mondtam hogy nem megyünk. Mire az exem azt mondta h vagy azonnal megyünk vagy soha többet. Azt mondtam inkább soha többet. Mire o azzal fenyegetőzött h ha lesz új párom akkor elveszi a gyereket. Elmentek. Másnap eljött de akkorcsak az exem hogy megnézze a kicsit és akkor is hívott haza de mellette bunkozott és parancsolgatott, semmi kedvesség. Akkor is azt mondtam h nem. A lanyunknak sikerült lebetegedni (úgy jöttunk el hogy már beteg volt csak most újra belazasodott) erre az exem hogy én miattam beteg a gyerek és hogy én csak saját magam szeretem és semmibe néz em a lanyunkat stb. Ja és elkerte a telefonkartyam és szettorte aztán kidobta. (egy elofizus csomagban voltunk) De azért elvárja hogy vissza mennyek hozzá. És mielőtt valaki azt hinné hogy azért jöttem el onnan mert a rokonanak csapta a szelet megnyugtatom hogy nem azért hanem mert meghazudtolt és ellenem fordította a családját, ráadásul nem is hívtak haza az este így mamanal maradtam. Mérhetetlen a haragom amit irántuk érzek most. Ti mit tennétek a helyemben?


Köszönöm hogy elolvastad. Negatív valaszt légyszi mellozzetek, így is van elég bajom.



2017. nov. 29. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Kb elolvastam..párod...exed...

nem tudom, de első blikkre inkább a csávót sajnálom, és esküszöm, türelme egy szentével vetekszik, mert írás alapján én ha férfi lennék...futnék tőled.

De lehet tévedek és nem értettem mit írtál...

2017. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress egy ügyvédet! Foglaljátok írásba a szülők felügyeleti jogait, a gyerektartást (ha lesz) és a vagyonmegosztást.
2017. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Húú. Nehéz, mert nem tudom, hogy mennyi valóságalapja volt a szitunak részedről, illetve, hogy féltékeny típus vagy- e. A párod családja nagyon rosszul reagált, az biztos. Ha nem szereted már, inkább szakíts. Sajnálom.
2017. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Odáig bírtam elolvasni kb hogy rájöttél, hogy FB jelszót változtatott. Mégis honnan? Szerintem neked elmentek otthonról. Én nő vagyok, de eszembe nem jutna belépkedni a fèrjem accountjaiba, ennyire nem lennék beteg.


És még te vagy megsèrtődve... atyaisten. Csak a szerencsétlen gyerekedet sajnàlom, hogy ennyire iq minusz anyja van.


Remélem a férjednek lesz egy kis esze, és vissza sem enged, legalább lesz esélye egy normálisabb nő oldalán új életet kezdeni, aki nem ilyen betegesen féltèkeny mint te vagy.

2017. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Elolvastam az egészet.És én azt tanácsolom hogy mindenképp szakíts vele!De komolyan!

Ilyen sötét paraszttal nincs mit kezdeni.Először hazudik neked, hülyének néz.Aztán rádharagítja a családját és mint egy gerinctelen alak,nem saját maga megy oda hozzád hogy megbeszéljétek a dolgokat, hanem családostul.Hogy te egyedül légy míg mellette többen is állnak.És eltudom képzelni hogy ahányan ott voltak mind fújta a magáét és te hiába mondtál bármit, nem hittek neked.Ez egy....

Aztán a "cirkusz" után amit ők csináltak, még azt kéri hogy menj vissza???Pff...

És ez még semmi!Ahelyett hogy most kedves lenne hozzá és azon lenne hogy újra megbízz benne, odamegy keménykedni??Meg fenyegetőzik???Ha bíróságra kerül a sor(nagy valószínűséggel) biztos vagyok benne hogy a gyerek nálad lesz elhelyezve és nem nála.Ürülhet ha látogathatja.

2017. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom azért nem mondta el, hogy beszèlget a rokonaival, mert (az ìrásodat látva erre következtetek, valamint abból, hogy gondolom eddig is rendszeresen csekkoltad a facebookját, ami minimum beteges féltékenységre vall) valószìnűleg újabb hisztiáradat lett volna a jutalma.


Mondjuk talán ha magadba nèznél és nem féltékenykednél összevissza, akkor nem itt tartanàtok.


Megmondom őszintén, szerintem itt erősen te vagy a hunyó.

2017. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4-es! Nem nehezegettem az accoutjat hanem épp olvastam ahogy csapta a szelet másnak utána meg egész egyszerüen kidobott a face.

Én pedig téged sajnallak amiért ennyire hülye vagy. En nem kívánok neked semmi rosszat csupán annyit hogy a te párod is csináljon hasonlót, és meglátjuk hogy te is beteges féltékeny vagy, vagy csak engem áldott meg Isten ezzel..

2017. nov. 29. 13:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne menj vissza.

Magadban elástad a pasast.

Nem tudom és nem is az én dolgom eldönteni, hogy kinek van igaza. De ne maradj vele együtt.

Szépen hívj ügyvédet, válás, stb.

2017. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es! Igazad van így én is így gondolnam ha a kérdező azaz en hülye fejjel nem írta le a teljes történetet mert azt hitte felesleges regényt írni róla. Nos, ők soha nem írtak, beszéltek kettesben. Egyik nap a párom elhivta magával valahova ahová kettesben mentek. Onnantól kezdve egesznap írtak facebookon. Állandóan azt kérdezgette hogy egyedül van-e. Ha egyedül volt videochateltek. A lány írta hogy "megyek hozzatok" a férjem dolgozni volt és mivel mindenaron találkozni akart vele így megkérte h délután mennyen. Észre vette meg azt is ha a szemöldöke ki volt szedve és megdicserte (rajtam meg a sminket se vette észre soha). Tőlem elkoszont mondván hogy folytatnia kell a munkat. Vele tovább írt. Minden második mondatban dicsérte hogy mennyire szép. A lány küldött neki képet magáról. Ha a párom ment hozzájuk sose akarta h én is mennyek. Volt olyan hogy az ölébe ültette a lányt, átkarolta stb. De ez engem nem is érdekelt volna mindaddig amíg nem kezdett titkolózni a párom és nem kettesben dicsérte. Mert ha nincs semmi hátsó szándékom akkor ha társaságban vagyunk is dicsérem meg felhozok olyan témát amit kettesben is. Kíváncsi vagyok ezek után ki nem hinné hogy csapja neki a szelet, és ki nem lenne féltékeny.
2017. nov. 29. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen rokonságban van ez a nő a férjeddel?

Mert ha közeli vérrokon, akkor gáz.

2017. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!