Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a házasságról?

Figyelt kérdés
A férjemmel már régóta együtt vagyunk már kamasz korunk óta. Mostanában azt mondja,hogy már nem bízik bennem és soha nem is fog. Eléggé kihűlt a kapcsolatunk a sok munka miatt. Külön kasszára mentünk már vagy 2 éve ( Ő akarta). Szerintetek van így még értelme a házasságnak? Annak nevezhető ez egyáltalán?
2017. márc. 24. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs azzal baj, ha egy pár külön kasszán van, ha nem filléreskednek, nem vesznek 2 külön vajat mindenki a saját pénzéből és hasonlók. Bár nálatok lehet, inkább az az oka, hogy mivel megromlott a viszony, függetlenedni akar tőled, talán válást tervez? Van valakije?

Hogy hagytátok kihülni a kapcsolatot, az viszont nagy baj. Beszélgetni nem szoktatok? Csak mond valamit, hogy mi az ami miatt már nem bízik meg benned...

2017. márc. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem bizik benned? Adtal ra okot? Probaltatok beszelni a problemakrol? Ha nem vagytok boldogok egyutt jobb elengedni egymast!
2017. márc. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

már nem bízik bennem és soha nem is fog --- Eléggé kihűlt a kapcsolatunk a sok munka miatt.


a kettőnek nem hiszem, hogy köze van egymáshoz. én is dolgozom, mégsem bizalmatlan a barátom.

2017. márc. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen règota vagytok együtt? Miért nem bízik?
2017. márc. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14 éve vagyunk együtt. Szoktunk beszélgetni elég sokat. A munkahelyen nagyon sok bókot kapok és ezért féltékeny nagyon. Hiába mondom neki,hogy nem csalnám meg nem hisz nekem
2017. márc. 24. 07:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál okot a bizalomvesztésre, akkor ilyen akkor szokott lenni, ha a másik fél megcsal, és saját magából kiindulva nem bízik benned.
2017. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyen dolgoztok, és a füle hallatára bókolnak neked a kollégáid??
2017. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is van valakije ezért is kellett a külön kassza hogy ne lásd mikor költ rá.

Ez így eléggé rossz helyzet.

Meg akarjátok még menteni ezt?

2017. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is van valakije. Akkor szokott valaki hirtelen féltékenykedni ok nélkül mikor neki már van valakije, vagy ő már félre lépett. Amúgy meg nem is csoda, ilyen fiatalon, ennyi ideje együtt, törvényszerű, hogy bekövetkezik. Lékileg nem vagytok együtt, gondolom szex sincs, külön anyagilag (ami alapban nem baj,csak nem így indult). Szerintem váljatok el és kezdjen mindenki új életet, úgy is csak időhúzás.
2017. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez a külön kassza érdekes, mert a házasságban megtermelt vagyon közös.
2017. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!