Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet erről beszélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet erről beszélni egy baráttal?

Figyelt kérdés

A barátom egy fél év múlva megházasodik, ami egy nagyon szép dolog. A jegyese egy hithű nagyon vallásos keresztény lány. Internetes kapcsolatot tartanak hétközben, egy-két órára találkoznak hétvégén (egy városban laknak), kb. fél éve ismerik egymást, és a barátom ateista (vagyis az volt egy éve). Sose volt még barátnője, viszont valahányszor bulizni mentünk nekem az volt az érzésem - hogyha elég alkoholt ivott - hogy legalább bixesz, de inkább meleg, főleg a fiúkkal kezdett el beszélgetni, akikkel együtt mentünk, a lányokkal onnantól nem foglalkozott. Illetve később az egyetem alatt is volt egy közös ismerős, aki rákérdezett arra, hogy a barátom nem meleg-e (ott nem tudom, hogy mi történt). Ezekről az esetekről nem beszéltünk soha, mert nem tudtam hogyan hozzam fel a témát. Nem is úgy tűnt, hogy ő tudja, gondoltam, majd coming out-ol, ha itt az ideje. Mivel korábban még nem volt semmilyen bejelentett párkapcsolata, ezért felmerült bennem, hogy mielőtt

1. a lány egyetlen egyházi esküvőjét ellövi a barátomra

2. elkezdenek védekezés nélkül együtt lenni

lehet, hogy érdemes lenne rákérdezni, hogy biztos-e benne, hogy vonzódik a lányokhoz.


De másik egyetemre mentünk három évvel ezelőtt, kb. csak félévente egyszer beszélünk, úgyhogy ötletem sincs, hogy hogyan kéne felvetni a témát (aránylag jóban vagyunk, én leszek a tanu). Bármi ötlet, hogy hogyan lehet ezt finoman valahogy kideríteni?


2017. okt. 5. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Robognak a szakadék felé. Remélem, még azelőtt szétmennek, hogy jönne a baba. Kérdezz rá erre is, meg arra is, hogy mer házasságot kötni egy ismeretlennel. Legfeljebb nem te leszel a tanú.
2017. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Semmi közöd hozzá. Ha meg az anyja lennel vagy valami kozeli valaki, de konkretan senki vagy az eleteben, nemhogy meg a szexualis beallitottsagan meditaljon veled.
2017. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves korunk óta gyanítom, 6 év alatt én sem éreztem késztetést rá, hogy beszéljünk róla, mert semmi közöm hozzá. De valakivel nyilván kéne erről beszélnie, nem csak azért, mert a menyasszony nem hisz a védekezésben (mit meg nem tud az első találkozás során az ember, kérdezés nélkül, a mit csináljunk, ha legközelebb találkozunk kérdésre válaszként), de pszicholgiai gondjaira gyógyszert szed, szóval még instabil is. Egy élmény lesz válni. A srác szüleivel, tesójával tartottam a kapcsolatot egyetem alatt is (szomszédok vagyunk), ők sem tudnak senkiről akit hazavitt volna, ráadásul a legjobb egyetemi barátja lett a pasim, aki szintén úgy tudja, hogy első kapcsolat (mondjuk ő meg sincs hívva az esküvőre, szóval még kevesbé érzi úgy, hogy bele kéne szólnia).
2017. okt. 5. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én finaman rákérdeznék, hogy mi a helyzet, elmondanám, hogy én miket látok, stb. Ha normális, meg tudjátok beszélni
2017. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy városba laknak és csak internetten tartják a kapcsolatot, és csak szombat vagy vasárnap találkoznak, és esküvőt akarnak? :O


Védekezés nélkül kezdenek együtt lenni? Miért a barátnak volt pasija, ami miatt aggódni kéne?


És ha volt van annyi esze, hogy egy szűz lánynak bemutassa a nemi betegségek elleni szűrő lapot, hogy negativ, vagy elmismásolja, és ugy szexelnek, hogy nem tudja?


És aztán a lány lesz a hibás?

2017. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amíg sokat beszéltünk, addig senkije nem volt, csak "flörtölt fiúkkal", ha sokat ivott. Egyedül nem ment bulizni csak amíg én rávettem, hogy menjünk. Amúgy elég kocka, egyedül soha nem ment el még csak sörözni sem, csak akkor, ha szóltam a barátomnak, hogy amikor megy, menjen el érte a koliba és szedje össze a számítógép elől. Szóval szerintem elég kicsi a valószínűsége, hogy összeszedett valamit.


De amúgy nem értem, hogy ez a helyzeten miben segít...

2017. okt. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!