Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez titeket is bosszantana,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez titeket is bosszantana, vagy nem is érdemes róla beszélni, mert nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
Nemrég két hetet nyaraltunk együtt: a férjem, férjem öccse (ő jelenleg egyedülálló), a férjem előző házasságából született 10 éves fia, és én. A férjem öccse ez idő alatt többször is flörtölni próbált velem: hosszasan a szemembe nézett és kedvesen mosolygott, többször rámkacsintott, illetve néha tett is olyan kijelentéseket, amikből arra lehetett következtetni, hogy valamennyire tetszem neki. Biztos vagyok abban, hogy ez csak egy ártalmatlan flört volt, mert soha nem kezdene ki velem, de akkor is dühít kicsit, hogy pont a saját testvére feleségével flörtölgetett. Persze mindezt diszkréten tette, így a férjem mindebből semmit nem észlelt. Szerintetek túlreagálom, vagy titeket is bosszantana adott esetben ugyanez?
2016. aug. 30. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Persze, meg is kérném szépen, hogy fejezze be.
2016. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Már az is baj, ha az ember a másik szemébe néz, meg rákacsint? :D A nők mindent túlbonyolítanak, mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

Én maximum annyit tennék, hogy tüntetőleg nem venném észre ezeket a gesztusokat, ha zavar... Akkor csak leesik neki, hogy nem vagyok vevő rá, és abbahagyja.

Amíg nem próbál tényleg közeledni, és nem tesz egyértelmű lépéseket, addig nem különösebben érdekelne, lehet, hogy simán kedves veled.

2016. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Hajtsd el a fenébe! Még jó hogy el nem hálja már a házasságotokat...
2016. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Tyűha...

Amikor a sógorom moziba vitte a barátnőjét, simán mondtam neki, hogy a másik gatyáját vegye fel, mert sokkal jobb s..gge van benne, higyjen nekem... xD Akkor én most családon belül flörtölő utolsó céda vagyok? Sőt, apósom is bókolt már nekem, amikor vizsgáról hazafelé beugrottam hozzájuk "csiniben". Az, hogy csinosnak/szépnek/akárminek gondolt, nálam vhogy nem egyenlő a szexuális vonzódással, meg a flörttel. Más az, ha mondjuk szép nő vagy, és ezt rokonaid (!!!) is látják, mert nem vakok, meg más a flörtölés/kikezdés (amiről írod is, h soha nem tenné). Én biztos, h nem tulajdonítanék ennek nemhogy nagy, kb. semmilyen jelentőséget.

2016. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fru_ ***** válasza:

" Biztos vagyok abban, hogy ez csak egy ártalmatlan flört volt, mert soha nem kezdene ki velem, " -


ha nem ez a bajod, akkor mégis mi?

2016. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!