Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen gyakran és mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran és mivel szokott a párotok meglepni titeket?

Figyelt kérdés
Ajándék vagy élményre gondolok.
2017. nov. 13. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az èn párom se viszi túlzásba az ajándékokat! Jó névnap, szülinap, karácsonykor mindig meglep valamivel (mondjuk sokszor azt se magától hanem tudja hogy szeretnèk valamit azt megveszi arra a napra amim lesz) csak úgy magától soha nem vesz semmit pedig èn mindig meglepem aprósàgokkal csak úgy! Nekem is jól esne néha egy kis csoki, virag kis apróság! Nem túl romantikus alkat sajnos....! 😀
2017. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Elég gyakran meglep apróságokkal és én is őt. Kedvenc csoki, vagy hoz nekem virágot hazafelé,ilyesmi.

Mi is szeretjük így kimutatni egymás felé, hogy még mindig fontos a másik :)

Konkrét alkalmakkor (szülinap,karácsony..stb) ritkán tud meglepni, mert véletlenül folyton azt a szekrényt nyitom ki, előbb érek haza..stb, szóval többször elszúrtam a meglepetést :(

2017. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha üzleti útra megyek, szokott a bőröndömbe rakni valami aranyosat. Néha hoz egy pólót, pulcsit, vagy kaját amit szeretek.


Én bevallom nem nagyon szoktam meglepni őt a szokásos karácsony/szülinap tengelyen kívül, talán évi 1-2x foglalok egy asztalt egy étterembe.

2017. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Elég gyakran, havonta többször is. Mikor mivel. A kedvenc dolgaimmal, pl meglepetés energiaital, süti, csoki, a kedvenc csipszeim, nőnapkor plüss virág. Pl tudja, hogy imádom a kínai kaját ezért azt is szokott hozni, de vett már koncertjegyeket is a kedvenc együttesem fellépésére (Nightwish)

A közös programjainkat meg mindig előre megbeszéljük, tudja, hogy utálom az ilyen típusú meglepetést, szeretem előre tudni ha megyünk valahová. Bowling, biliárd, mozi, étterem, strand, kori télen, állatkert, voltunk vidámparkban is amíg még működött:)


Konkrétan nem ajándékozunk. Az én családomban sosem volt divat, ehhez szoktam hozzá, a férjem meg elfogadta és nincs ellenére a dolog. Ha kell valami, év közben megvesszük. Én pl imádok olvasni ezért sok könyvet veszek, ő szeret eljárni kártyázni és arra költ. Közösen pedig szoktunk venni társasjátékokat. Már van néhány itthon, de még szeretnénk is.

2017. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Isten latja lelkem: en minden aldott nap vettem neki egy szal viragot. Semmi lanc, csak maga a noveny. Ajjajajj! Nem szabad! Egy ido mulva megszokatta valt. Pedig nem hatasvadaszatbol tettem, hanem valoban jol is esett (es a viragos is utban esett minden nap).

... azota is joban vagyunk, de az igazsag szerint mar nem a felesegem. En arrol almodom, hogy egyszer majd visszagondol ra, hogy milyen kulonleges voltam ... de ez csak az en almom.

2017. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös! Egy időben nekem is ilyen volt a fèrjem reggeli kàvèja. Aztàn abbahagyta, majdben szètmentünk de szerencsère rendeződtek a dolgok. Azóta ismét meglep minden reggel kàvéval, én pedig szívből örülök neki, megköszönöm, èrtékelem! Nektek is hasonlókat kívànok!
2017. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!