Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen gyakran és mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran és mivel szokott a párotok meglepni titeket?

Figyelt kérdés
Ajándék vagy élményre gondolok.
2017. nov. 13. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Meglepni? Amiről előre nem tudok? Karácsonykor szoktam tőle kapni egy ajándékot. ENNYI! A k. anyját.

32!N 8 éve házas

2017. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Max nőnap, szülinap, valentin nap egy szál virág. 30N
2017. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Néha random beállít egy habos sütivel vagy csokor virággal, hogy megköszönje, amiért vagyok :)


Én ajándékot nem adok, de meglepem házi sütivel (aminek a - svájci - kollégái is nagyon örülnek :) )

2017. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Cukrászda, étterem, mozi, egyebek és kis ajándékok, max. pár ezer Ft-os.

Olyan 1-2 hetente.

2017. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Apróbb ajándékok a hétköznapokban, mint pl. a kedvenc csokim vagy virág, hétvégente a kávét ágyba hozza nekem. Én, reggelente csomagolok neki ebédet, olyankor mellé rejtek mindig egy kis nasit, vagy egy huncut üzit, hogy este mire számíthat.

Mindig meg szoktuk lepni egymást valamivel, akár egy ünnepi vacsi, virág, ágyba reggeli, vagy közös fürdés, a kedvenc borunk.

Mi így is szeretjük kimutatni, hogy menniyre fontos a másik nem csak az ünnepnapokon.


38n,41f (11 éve házasok, 21 éve együtt)

2017. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Az elsőn röhögtem :D
2017. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Szulinapon olyan ajandekot kaptam, amire mindnennel jobban vagytam. 😍

Akkor van, hogy random meg lep szerelmes sms-el, ha atjon, hoz nekem valamit (csoki, udito, chips).

Volt, hogy azt hazudta, hogy nagyon elfoglalt, nem fog irni/ hivni. Erre fol 1 orara ra ott volt haz elott bringaval.

Van, hogy varatlanul beallit a munkahelyemen , csak par percre , de akkor is bejon, mert epp arra jar. 😊

Hagy a telefonomban valami kepet magarol, vagy uzenetet a jegyzetekben.

Voltmar, hogy kineztem valamit egy uzletben, elmondham neki, hogy felrerakattam es estere otthon vart.

Szoktam kapni ennivalot meglepibol, viragot.

De a szex teren is szoktam random ,, ajandekot,, kapni.

A legkisebbtol a legnagyobb meglepetesig mindennek tiszta szivbol orulok, mert tudok es erzem, hogy ezekkel boldogga akar tennj.

2017. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Heti többször, ha úgy nézzük, akkor naponta.

Kis csoki, vagy más, amit szeretek, reggeli kávé az ágyba, szerelmes üzenetek, stb.

Konkrét ajándékot ünnepekre kapok.

2017. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát az én párom nem viszi túlzásba az ajándékozást mert egy sóher nem igazán költ rám. Talán csak alkalmakra kapok tőle valamit pl karácsony, húsvét, ilyesmi de amúgy meg nem igazán!
2017. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hetente vagy havonta. Elég gyakran. Persze apróságokra kell gondolni: csoki, süti, virág, reggeli elmosogatás stb.
2017. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!