Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te büszke vagy arra, h házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te büszke vagy arra, h házas vagy?

Figyelt kérdés

Valamint máshogy nézel emberekre, ha megtudod, h házasok?

Érdekes véleményeket hallottam a környezetemben ezért érdekel


2017. szept. 28. 11:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok arra, hogy házasok vagyunk.

A férjem hangosan, büszkén mondta ki az igent.


Nekem nagy dolog a házasság, nekem nem mindegy, hogy pasim vagy férjem. Számunkra a házasság a kapcsolat kiteljesedése. Büszke vagyok, hogy a kapcsolatunk eljutott idáig, és mindketten elhatároztuk magunkat egymás mellett, a családjaink egyesültek és a férjem családtagjai már nem a pasim anyja, a pasim bátyja, a pasim bátyjának a felesége, hanem anyósom, sógorom, sógornőm stb.

Ünnepélyes keretek között fogadtam őt férjemül, minden családtag és barát előtt, akik velem örültek és velem sírtak. Megható és csodálatos nap volt, amire örökké emlékezni fogunk, és most már a szó minden értelmében család vagyunk. Törvényesen is, nem csak képletesen megosztunk mindent egymással, mindenünk közös, közös az életünk minden pontja (nem keresetarányosan).


De soha nem néztem le azokat, akik nem házasodnak, 7-8 év együttélés után már nem sok különbség van, főleg, ha a gyerek is képbe kerül.

2017. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

71%, te úgy látszik, valami majom vagy, aki túl komolyan veszi magát. Még viccelődni sem lehet veled.

Tudod, a házasság is csak egy választás, nem teljesítmény. Max. annyiban különbözik, hogy nem biológiai, hanem társadalmi nyomás van benne.

De rád nem lehet túl büszke sem az anyád, sem a nejed.

2017. okt. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!