Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te büszke vagy arra, h házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te büszke vagy arra, h házas vagy?

Figyelt kérdés

Valamint máshogy nézel emberekre, ha megtudod, h házasok?

Érdekes véleményeket hallottam a környezetemben ezért érdekel


2017. szept. 28. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi jövőre házasodunk.

Inkább úgy mondanám: más kapcsolati helyzetét lexarom, az házas, aki akar, meg aki nem, nekem mindegy

Nem arra vagyok büszke, hogy huhuh, én 23 évesen már feleség vagyok, és huhuh itt még néhány 30 évesnek még párkapcsolata sem volt.

Én arra vagyok büszke, hogy a párom szeretne engem feleségéül venni, én pedig szeretnék a felesége lenni. Minden féle kompromisszumok nélkül vagyunk együtt, és érezzük jól magunkat ebben a kapcsolatban. Büszke vagyok rá hogy a társa lehetek, büszkén fogok állni a diplomaosztóján, hogy igen, ez az én macim! És én az ő felesége vagyok, pedig bárkit választhatna

22L

2017. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Sosem neztem maskepp arra, aki hazas, miert kene? Ez nem egy teljesitmeny. Az emberek nagyobb resze elobb-utobb meghazasodik, szoval akar egy tok termeszetes es alap dolognak lehet mondani.
2017. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem egy nagy teljesítmény. Valahogy a büszkeség sose jutott eszembe róla.
2017. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes a kérdés. Én (nőként) alapvetően sosem voltam házasságpárti, csak felesleges formalitásnak tartottam. Úgy gondoltam, ha két ember jól megvan együtt, azon a papír nem változtat. Aztán a 10,5 éves kapcsolatunkból kilépett a volt párom, otthagyva engem az akkor 1,5 éves közös gyerekünkkel. Utána nagyon sokáig nem tudtam, és nem is akartam új kapcsolatot létesíteni, de persze hiányzott mellőlem egy társ. Egyszer el is sírtam magam a buszon, mert láttam egy idős házaspárt kézenfogva, gyűrűkkel az ujjaikon, és úgy irigyeltem őket, hogy igen, itt vannak kb. 50 közös évvel a hátuk mögött, és máig büszkék egymásra, és ott a gyűrű, jelezve, hogy tartoznak valakihez. Ezt az érzést szerettem volna átélni én is. Ma már, idősebb fejjel én büszke lennék arra, hogy házas vagyok, hogy igenis tartozom valakihez, és hogy van valaki, akire bármikor, bármiben számíthatok.
2017. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4 :(
2017. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Büszke nem, de boldog igen.

Büszke maximum egyedül arra, hogy teljesen önerőből sikerült finanszíroznunk az esküvőt. Igaz, évekig gyűjtöttünk, de megérte, mivel pont olyan lett, amilyet szerettünk volna.

23N

2017. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2%

Miért kéne büszkének lennem rá?

Házasságban élő nőkre meg úgy nézek, mint potenciális szexpartnerre.

2017. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Arra talán egy picit, hogy 13 éve házas vagyok, és nem váltunk el (bár itt ahol mi lakunk nincs sok válás, gyerekeim osztálytársai között csak 1-2 családban). Az nem különösebben érdekel, hogy más házas-e, manapság 50 évet is le lehet élni együtt nélküle.
2017. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal ma lettünk 29 éves házasok, ennek örülök, de extra büszke nem vagyok rá. Egyszerüen nekünk a házasság hozzátartozott a kapcsolat elmélyüléséhez, de számomra semmivel sem negatívabb az a pár, aki "csak" együtt él házasság nélkül.


Amire valamennyire "büszke" vagyok, az az, hogy még am is szerelmesek vagyunk egymásba és hogy meg tudtuk örizni ezt az érzést. Persze a büszkeség itt sem egészesen a megfelelö kifejezés, csak valamennyire közelíti azt, amire kérdeztél.

2017. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
S te arra, hogy megszülettél?
2017. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!