Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nőként, 15 év háuasság, 2 gyerek után belefásultam a kapcsolatomba. Szeretem a férjem, de befőttként élünk. Nem akar változtatni, neki így jó. Elválnék, de a gyerekeknek ez nem tenne jót. Próbálok bulizni a barátnőkkel, kikapcsolódni...de a mindennapok nagyon szürkék. Nincs társam ( úgy érzem) nem érzem magam nőnek mellette.

Fogalmam nincs mit tegyek, hogy NE vágyjak a szerelemre.


2017. szept. 27. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha a férjednek így tök jó és ő nem akar változást, hogy csak úgy elvagytok egymás mellett, a családi viszony pedig alapvetően jó (nem veszekedtek, ordítoztok, stb, szóval a gyerekeknek ez jó közeg), akkor én beszélnék a férjjel, hogy mit szólna nyitott kapcsolathoz. Vagy pedig válnék.
2017. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Senki se ígérte neked, hogy két gyerekkel, ennyi idősen leszel még egyszer az életben szerelmes. Akkor se, ha elválsz.

Kicsit fel kell dobni a hétköznapokat. Meg kell találni azt, ami örömet okoz. Kicsivel több szabadság kell, kikapcsolódás, közös programok kettesben, külön a barátnőkkel.

Sokkal boldogabb és teljesebb életet élhetsz, mint elvált anyaként, azok között szelektálva, akik csak téged akarnak megdugni és azok között, akik állat módra bánnak a gyerekeiddel. Nagyon ritka, ha egy mozaik család működik. Főleg, ha haragudni fognak rád a gyerekeid, mert szétrobbantod a családjukat.

Szerelmesnek lenni jó dolog. Vagy pokoli. Nem tudhatod, mit fogsz kapni legközelebb, ha most eldobod azt, amid van. Lehet, hogy pár évig egyik viharos kapcsolatból tántorogsz a másikba, aztán 40+ évesen meg nézelődsz, hogy te egyedül maradtál, az exférjed meg boldog házasságban él valaki mással.

2017. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

#2

Ha a férj nem akar változtatni, akkor fizikai erőszakkal vennéd rá a közös programokra kettesben, vagy hogyan?

Értelemszerűen a legjobb lenne megjavítani ezt a kapcsolatot, de ha a kérdező párjának ez így rohadt jó, akkor halott ügy... bele is gebedhet a próbálkozásba, akkor se fog sikerülni, ha a másik nem partner ebben.

2017. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
15 éve kicsit én is más voltam...most úgy érzem belefásultam...nagyon mások lettünk. Én igényes vagyok, ő kezd bepunnyadni. Ösztönözni próbálom, de nem megy. Büszke a szép (állítólag) feleségére, de nem tesz értem sokat . Anyagilag mindent megkapok...de semmi sem érdekel. Azt sem bánnám, ha megcsalna...de folyton itthon ül. Egyébként együtt dolgozunk. Nincs senkije.
2017. szept. 27. 15:35
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
olvass utána az 5 szeretetnyelvnek és újítsd meg a kapcsolatotokat :)
2017. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

2. Vagyok

Azt nem hiszem el, hogy ha egy "változtatsz te is, vagy elválunk" szintű beszélgetésen túlvannak, a férj akkor se változtat.

Valószínűleg ő mutatja ki, hogy mennyire szereti a kérdezőt, hogy anyagiakban ad meg neki mindent, és benne fel sem merül, hogy egy ágyba vitt kávé vagy egy spontán, szenvedélyes csók hiányzik a feleségének.

2017. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy túl sokat dolgoztok vagy túl keveset. Te mennyit dolgozol? És a férjed mennyit? Mennyi kihívás van a TE életedben?
2017. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg egy elkényeztetett feleség lettél, már elnézést. Nem értem miért akarnak manapság az emberek 15 év házasság után, 2 gyerekkel bulizni, meg "élni".


Nem értem mit vársz még az élettől még, hány éves vagy? Miért nem örülsz, hogy van két csodaszép gyereked, egy férjed aki büszke rád? Te mit teszel/tettél a házasságotokért? Nő létemre bosszantanak az ilyen emberek!


Tanácsom: Maradj a seggeden, lásd meg a szép dolgokat az életben! Örülj, hogy nem vagytok betegek és van pénzetek! Ha nem lenne, nem lenne energiád ilyeneken gondolkozni! Ha férjeddel gondod van esetleg menjetek egy párterápiára, hátha tudnak rajtatok segíteni!

2017. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

#8

Ez a felfogás nem normális, mi a túró az, hogy "mit akar"??? Meg hogy üljön a s€ggén??

Persze, legyen boldogtalan, megkeseredett, üres, attól lesz ám jó a családi élet! :)

Szerintem mondjuk az a normális, mikor valaki 70 évesen is aktív életet él és szórakozik. ;)


Kérdező, ne hallgass az ilyenekre.. ciki egy nőnek, ha van élete gyerekvállalás után. Ne engedj az ilyeneknek, mert besavanyodsz. Egy életümk van, azt alakítsd úgy, hogy boldog légy!!

2017. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én fiatal vagyok de szerintem válj el

én szüleim is elváltak sajnos a gyerekeknek nem volt jó... de mit lehet tenni? Egyszer élsz ezt is vedd figyelembe és türelmes voltál. 15 év hosszú idő... beszélj vele próbálj változtatni és ha nem megy meg kell tenni a lépést

23L

2017. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!