Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert van az hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy egyik kapcsolatomban se terveztem megcsak hazassagot se nemh csaladot? (25N)

Figyelt kérdés
Eddig 5 komoly kapcsolatom volt es ketszer kertek meg a kezem,mindegyiket elutasitottam s leleptem,ugy ereztem ha ennyire a tarsat keresi akkor lepjen tovabb mert nem en leszek az s talalja meg aki kell neki.De egyik kapcsolatomban se ereztem azt h:en csaladot akarok vele,gyereket...stb habar ok mindig felhozzak ezt de en nem erzem semmi szukseget ennek,egyszeruen ugy vagyok vele hogy most jo,vele akarok lenni szeretem,a tobbi meg kialakul es varom hogy jojjon az a bizonyos valami hogy igen,akarom a habos babos hercegno ruhat es a picurkat de semmi-a baratom felhozta h akkor jo lenne hazasodni,pedig o a ferfi,es hogy mi a tervem a jovot nezve es elmondtam es azt kerdezte hogy:-en a csaladunk hol van a tervben?a gyerekek?hazassag?nekem ez mind benne van te miert nem akarod?es nem tudtam valaszolni ra
2017. szept. 19. 20:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az erzeseimrol nem fogok hazudni neki-mostanaban mind pedzi a temat es elmondom hogy nem erzem ezt hogy akarnam meg de olyan elkeseredett arcot vag ra hogy a szivem szakad meg-DE NEM MONDHATOM AZT AMIT NEM ERZEK,en ugy gondolom
2017. szept. 20. 09:11
 12/13 anonim ***** válasza:
Még nem vagy elég érett hozzá, hogy ilyen kapcsolatod legyen és ennyi. Az érettség nem kor függvénye. Simán lehet, hogy 30, vagy 35 évesen is vándorolni fogsz egyik ágyból a másikba. Nem mindenki alkalmas komoly elköteleződésre, és nem is kötelező így élni.
2017. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

olvastam a 10. kommented. ha őszinte vagy, akkor


1. meg akarod győzni, hogy úgy éljetek, ahogy neked is jó, vagy:

2. megmondod neki, hogy a kívánságai nyomasztanak, és szakítasz vele.


egyet tudok: amikor igazán szeretek, nem ilyeneken gondolkozok, hogy minek van itt az ideje, és nem arra számítok, hogy milyen leszek később.


most az van, ami van.


sablonos gondolkodásra vall, ha valaki azt gondolja, ha egyszer majd akarni fogja, amit most nem akar, mert idővel ezt akarni szokták.


bár lehet, hogy csak nem szereted őt. akkor meg kár a gyereken vitázni.

2017. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!