Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert van az hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy egyik kapcsolatomban se terveztem megcsak hazassagot se nemh csaladot? (25N)

Figyelt kérdés
Eddig 5 komoly kapcsolatom volt es ketszer kertek meg a kezem,mindegyiket elutasitottam s leleptem,ugy ereztem ha ennyire a tarsat keresi akkor lepjen tovabb mert nem en leszek az s talalja meg aki kell neki.De egyik kapcsolatomban se ereztem azt h:en csaladot akarok vele,gyereket...stb habar ok mindig felhozzak ezt de en nem erzem semmi szukseget ennek,egyszeruen ugy vagyok vele hogy most jo,vele akarok lenni szeretem,a tobbi meg kialakul es varom hogy jojjon az a bizonyos valami hogy igen,akarom a habos babos hercegno ruhat es a picurkat de semmi-a baratom felhozta h akkor jo lenne hazasodni,pedig o a ferfi,es hogy mi a tervem a jovot nezve es elmondtam es azt kerdezte hogy:-en a csaladunk hol van a tervben?a gyerekek?hazassag?nekem ez mind benne van te miert nem akarod?es nem tudtam valaszolni ra
2017. szept. 19. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerűen éretlen vagy még hozzá. Hiába vagy 25 éves, ha még gyerekesen gondolkodsz. Majd eljön a te időd is.
2017. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

:DDD 5 komoly 25 évesen.

Hát ezért... időd sem maradt tervezni, annyira komolyra sikerültek.

2017. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért kérdezel tőlünk ilyeneket. Talán rosszul érzed magad miatta és itt valami felmentés félét vársz.

Nincs veled az ég világon semmi baj, ha nem hazudozol, őszinte vagy a partnereddel.

Ennyi.

2017. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom, hogy 25 évesen fiatal vagy 5 komoly kapcsolathoz. és ha nem jöttek ezek az érzések még "5-10 éves tervként" sem egy hosszabb, komoly kapcsolatban /min +2 év, együttéléssel az én véleményem szerint/, akkor az nem volt még olyan komoly kapcs., legalábbis te nem hosszútávra terveztél.
2017. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologushoz kene menned.
2017. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Végre egy normális nő.


Nekem 30 évesen minimum 6 feleségem lehetett volna már és ki tudja hány gyerekem.

Sosem akartam családot és most sem akarok.


De persze a nagyokosok jönnek hogy majd meggondolom magam. Hát nagyon kiváncsi leszek.


Ilyenkor az emberek mindig azt hiszik hogy aki nem akar családot alapítani az komolytalan, megbízhatatlan és csak a kalandot keresi.

Természetesen ez egyáltalán nem így van.


Ha van párom ugyanúgy ragaszkodom hozzá mint férj a feleséghez.

Csak engem nem a papír meg a fogadalom tart össze vele hanem a szeretet.

2017. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Még nem voltál szerelmes. Majd leszel.
2017. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is mindig leléptem, mikor a másik egy életre magához akart kötni én meg nem akartam. Ez a normális.


Volt egy srác, akit én akartam volna szeretni egy életen át. Lelépett.

2017. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok nálad idősebben...


viszont azt nem ártana végiggondolnod, hogy mellettük nem szeretnéd elkötelezni magad, vagy ezek a sarokpontok nem érdekelnek.


mivel én ha valakivel vagyok, akkor az tűzön-vízen 100%, nem másra kácsingok közben.

2017. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem nezek masra,nem erdekel mas mert neki igertem h kapcsolatban leszek vele,ertelemszeruen nem fogom megcsalni csupan ugy erzem hogy ez nekem meg nem jott el-,,komoly" kapcsolat alatt azt ertem ami legalabb egy evet tartott,es ezzel a ferfival 3. eve leszunk egyutt,egyutt elek vele(habar massal is ektem egyutt mert en ugy gondolom hogy lakva ismeri meg az ember egymast).Rosszul erzeme magam ilyenkor?-Igen,azert mert ugy erzem hogy az o erzesei tisztak es komolyak hogy ezt akarja en meg valami miatt nem erzem ezt es ugy erzem hogy nem fer vele,s biztos rosz neki hogy en csak ilyen tudok lenni-hiaba probalom mert nem jon ez az erzes,megcsak elkepzelni se tudom,nemh akarni!Lehet emiatt szidni hogy eretlen vagyok,oke,meglehet...engem ugy neveltek a szuleim hogy nagyon vigyazzak hogy kihez megyek,sot inkabb maradjak egyedul de ne rontsam el az eletemet,mert ferjet csak egyszer akarok valasztani es jot,ugy erzem hogy idovel jonnie kellene az erzesnek,de nem jon semmi...pedig ebben a harom eves kapcsolatban kivanni se tudnek odafigyelobb kedvesebb ferfit magamnak,tele van gondoskodassal,figyel ram,a csaladja imad,folyton varnak,sot meg megis kertek ra hogy tekintsek ugy rajuk mintha a szuleim lennenek...egyszoval minden csodas,csak epp ez nincs meg bennem amire o vagyik
2017. szept. 20. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!