Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hétvégi házasságot meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégi házasságot meddig lehet tartani?

Figyelt kérdés
A férjem külföldre készül dolgozni de minden hétvégén hazatud jönni. Suerintetek hosszú távon müködhet igy,30 évesek vagyunk és 10éve házasok.
2017. szept. 17. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha kitartoak vagytok lehet .

Gyerek van ?

Nekem a távkapcsolat mondjuk nem jött be anno ,de lehet nektek más az életkörülmény.

2017. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak rajtatok múlik, hogy meddig működik. De ha egy mód van rá, menjetek ki együtt. Az is rendesen próbára teszi a házasságot, de legalább ott vagytok egymásnak.
2017. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sosem próbáltam, így nem személyes a tapasztalatom, de ismertem ilyen párokat.


Általában lassú elhidegültés, egyre inkább kirakat házasság, abban a pár napban megy a hiányzol, a mosolygás, de mivel egyre kevesebb a közös élmény jellemzően egy idő után előkerül egy olyan ember, aki kéznél van mindig.

2017. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2 hétig.
2017. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Két évig...azután muszáj volt újra együtt lenni!
2017. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Még nincs gyerekünk,de már szeretnénk nagyon. Szeretjük egymást nagyon és mindég hiányzunk egymásnak még dolgozunk addig is szoktunk telefonon beszélni habár pár ora múlva már ugyis látjuk egymást otthon. És most valahogy nyagyon rossz érzés h haza érek ls nem lesz velem utt.gondolom neki nég rosszabb lesz hiszen ö lesz idegenben. Nem is nagYON akar elmenni pont ezvégett. De sajnos egy ikyen icska világban élünk h ráklbszerül az ember. Kérdeznélek utolso ti 2 évig hogy birtátok ki? Nem ment a kapcsolat kárára?
2017. szept. 17. 16:35
 7/16 anonim ***** válasza:
el kell hozzá költözni. Sosem értettem miért nem követi a feleség a férjet.... MIért?
2017. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Talán azért mert előbb utóbb itthon akarnának élni és a nő nem fogja felrúgni az állását a bizonytalanért. Külföldön nem biztos hogy kap munkát, pláne ha nem beszéli a nyelvet, most lógjon ott a párján munka nélkül? Nem mindenkinek jön be a külföldi lét. No és az sem mindegy hogy a férj egy szobát bérel egyedül vagy ketten egy lakást bérelnek. Ha azért megy ki hogy pénzt gyűjtsenek, pl hitel visszafizetése, akkor ez a legjobb módja.
2017. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen ,nem vágyunk a külföldi életre szeretnénk itthon egy kis házat venni és itthon élni. Csak jelenleg ugy érzem hogy nem tudom igy elképzelni az életet,higy csak hétvégén látjuk egymást. Ezért is kérdeztem hogy hogy lehhet ez átvészelni? Még nem voltunk így csak két honapot kmlön ,de azkkor bem is láttam még haza nem jött. Én pl 10kg kevesebb lettem meg nem birtam aludni csak sirni és öt is megviselte. Talán ez még igy könnyebb ha hétvégén látom,de akkor sincs mindennap kötös alvás és program. Miért ilyen bolond ez a világ csak a családokat szakitja szét.
2017. szept. 18. 06:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne menjen ki a férjed, ha ennyire nem akarjátok. Nem muszáj ragaszkodni a saját házhoz, ha ekkora szenvedés az ára. Ha meg mentek, menjetek ketten. Ha ketten húzzátok az igát, gyorsabban gyűlik a pénz. Ráadásul megspóroljátok a heti ingázás költségèt. Iszonyú pénzt fel tud emészteni. Ne keseregj, hanem keressetek megoldást. Nem az univerzumot kell okolni a rossz dolgokért, hanem a kezedbe venni az irányítást. TE VAGY A FELELŐS AZ ÉLETEDÉRT. TE DÖNTESZ. Ha ezt megérted és belátod, sokkal könnyebb lesz.
2017. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!