Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hétvégi házasságot meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégi házasságot meddig lehet tartani?

Figyelt kérdés
A férjem külföldre készül dolgozni de minden hétvégén hazatud jönni. Suerintetek hosszú távon müködhet igy,30 évesek vagyunk és 10éve házasok.
2017. szept. 17. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

akkor maradjon, vagy menjetek ketten.

az, hogy itt sírsz, hogy jajderosszleszneked az mire jó?

2017. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Talán így könnyebb igy léleknek.
2017. szept. 20. 11:38
 13/16 anonim ***** válasza:
Majd kiderül..Én semmi pénzért nem tenném kockára a kapcsolatunkat. És ne jöjjön senki az ilyen bullshittel, hogy az igazi kapcsolat kibírja blablabbla...Vagy megyünk mindketten vagy senki nem megy. Akkor inkább élek albérletben továbbra is de együtt. Rövid az élet és túl értékes ahhoz, hogy külön töltsük. Hosszú távra pedig végképp nem egyeznék bele és gyereket sem vállalnék így. Egyébként el tudom képzelni ,hogy valakinél működik ez. Például az olyanoknál akik amúgy is külön szobában alszanak mert mindkettőnek más az életritmusa, el vannak a saját kis hobbijukkal nem csinálnak ügyet belőle ha napokig nem látják egymást. Viszont te nem ilyennek tűnsz. Téged felőrölne ez az egész. Nekem nem lenne elég az, hogy hétvégén legyen csak itt. Nem vagyunk már tinik.
2017. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem hosszu ideig szeretnénk igy élni talán két honap hogy meglegyen a pénz a lakásra és utána kitudjak menni én is és munka után nézni. Csak az a baj hogy mindketten azon aggodunk hogy meg e tudjuk szokni hogy máshol éljünk mind eddig,ugye csak hozzá szoktunk mát az otthoni dolgokhoz.
2017. szept. 23. 15:25
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát bizony már elmúlt két honap és én még itthon ö meg ott. Mondtam már neki hogy én igy nem tudok élni fogom magam és kimegyek én is és ha kevés pénzért us találok munkát az is jo lesz. De ö nem annyira lelkes ezért,azt mondja higy majd meglátjuk késöbb egyenlöre maradjon minden ahogy van. Azt mondja h ugy több pénzt tud haza hozni ha én nem vagyok kint,mert igy a lakásra nagyon keveset vonnak le neki és több marad arra hogy a kölcsönt is lassan itthon vissza tudjuk fizetni. Nem tudom.miért de én ugy érzem hogy az nagyon jol megfelel neki hogy csak hétvégén jár haza és ö ott van én meg itt. Habár ö azt mondja higy nagyon nem élvezi azt hogy több emberrel lakik együtt és nincs otthon. Lehet hogy én képzelem tul a dolgokat és nem jol látom. Egyébként ha haza jönne akkor.megint csak az anyjáéknál tudnánk lakni továbbra is,mivel külön házra nincs pénzünk,ahol üeg mi lakunk jo formán nincs os kiadp lakás,mert ez egy kis helység. Érdekelne a véleményetek. Szerintetek bele fog bukni a házasságunk ebbe? Én nagyon nehezen viselem ezt a fajta életet. Szerintem ö meg még élvezi is ezt .Ha haza jön akkor egész este az anyjáékkal van ,másnap meg alszik mert fáradt. Persze velem is van de ez nekem kevés a kétnap.
2017. dec. 9. 13:11
 16/16 anonim ***** válasza:
eddig hol laktatok?
2017. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!