Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti vasaljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti vasaljátok a férjtek pólóit? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 23:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én ilyen mindent vasalós típus vagyok, most készülök összeköltözni a párommal. Szerinte a vasalás hülyeség, én meg mondtam neki, hogy jobb lesz, ha megszokja, hogy vasalt ruhákban fog járni. Tiszta égő a vasalatlan ruha. :/

(Lehet lepontozni, akkor is igénytelen.)

2017. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Tőlem elvárja a vasalt ruhát. Utálja, ha kis gyűrődés is van az ingjébe, pólójába.
2017. szept. 6. 22:32
 23/29 anonim ***** válasza:
73%
Akkor add a kezébe a vasalót és a pólóit is. Hány éves, 9, hogy nem tud kivasalni egy pólót?
2017. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
57%
Akkor vasalja maga. Might az, hogy toled varja el. Vicc.
2017. szept. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Akkor vasalja ki ő.


Én megmondtam a páromnak már összeköltözéskor, hogy nem vasalok, mindenki a sajátját (nekem nincs gyűrődős cuccom).


6 évig még az alsógatyákat! is vaslnom kellett a hülye rendmániás mostohaanyám "parancsára", úgyhogy én az életben nem akarok többé vasalót látni.

2017. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25 Az idősebb generációk körében van egy ilyen, hogy az alsóneműt azért jó vasalni, mert a forró vasaló elpusztítja azon bacikat, amik esetleg a mosásnál megmaradtak.

Hogy van-e igazságalapja, nem tudom, de az én nagyim is ezzel magyarázta, hogy alsónadrágot, bugyit is vasalgatott. :)


Mondjuk ő szeretett is vasalni, ez volt a délutáni programja rendszeresen, tévézés közben. :)

2017. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem.

1. Miért csak nekem kellene?

2. Ő sem akarja.

3. Nincs vasalónk.

2017. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Igen, ami olyan anyagból van, azokat kivasalom. Sajnos a pólóinak a 90%-a olyan anyagból van, hogy ha nem vasalom, úgy néz ki, mintha a kutya szájából rángatták volna ki.

De fel van osztva, hogy ki milyen házimunkát csinál, ami változik is néha attól függően, kinek van épp több ideje. A vasalás az épp az én feladatom. De többnyire a mosást és a teregetést meg ő csinálja.

2017. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 akarkizoltan56 válasza:

incs vasalónk

fogasra teszem a ruhakat mosás utan

2017. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!