Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Második feleségek, nem érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második feleségek, nem érzitek azt hogy ti csak pótlékok vagytok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem második férjem van. És nem, ő nem pótlék. Az első volt a tévedés. Nem a második.
2017. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat en csak jovore leszek feleseg-elso. De meg szerintem is fszsag a kerdes. :D

Miert lenne potlek?

22l

2017. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert velem azért van mert az előzővel nem sikerült. Gyerek is van.
2017. jún. 3. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Uristen de gyoker emberek leteznek.

Miert lennel potlek? Egyszeruen veled tud es akar elni. Azert nem vagy potlek mert az elsovel nem volt jo. Ne menjunk abba bele h lenyegebe a boldog parkapcsolat is onzo mert jo erzes jot kapni es adni...ez mar nagyon mely dolog



De te buta vagy nagyon.


Es ilyen emberek szavazata er annyit mint az enyem....

2017. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Azért van veled, mert az előzővel nem sikerült. De veled sikerült. Hogy lehet ebben a bukást látni a siker helyett???
2017. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul közelíted meg, attól , hogy második, lehet hogy sokkal inkább passzol, mint pl. az első. Nem a sorrend dönti el!
2017. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A férjem az első feleségét nagyon fiatalon vette el, igazából már a randizás alatt egyértelmű volt, hogy nem passzolnak, kb csak azért házasodtak össze, mert a másik jól nézett ki. Hiba volt, az első pillanattól kezdve állandó viták zajlottak, kb 3 évig próbálták menteni a menthetetlent, végül elváltak, de akkor már ott volt a két gyerek. Velem teljesen más a helyzet, legjobb barátok vagyunk, ugyan vannak vitáink, de megoldjuk őket, a férjem elmondása szerint teljesen más a hangulat itthon, mint az előző házasságában volt. Az első nő a mai napig fúr, pedig már ő is újraházasodott, szóval látom, hogy mekkora egy hárpia. Szóval nem, kicsit sem érzem magam pótléknak.
2017. jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én annak éreztem magam.Nekem első házasság volt, a volt férjemnek második.Sosem tudtam elég jó lenni.Végül megcsalt, lelépett.Ez a 3.házassága.Azt tudom, hogy a nő féltékeny rám.
2017. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ezerszer több jó szándék és szeretet szorult belém mint az előzőbe,aki egy idegbeteg,gyerekverő mocsok volt.Még jó hogy engem választott.
2017. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!