Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az egyetlen módja annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetlen módja annak hogy nyerjél, ha nem játszol?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már ezt a mondatot. Ez valóban igaz a férfi-nő kapcsolatokra, elsősorban a házasságra a férfiak szempontjából?
2017. szept. 2. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint hogy? Kifejted?
2017. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
????
2017. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszol = nem játszmázol, egyenes vagy, őszinte, csakis akkor tudsz boldog lenni egy kapcsolatban. Nagy igazság!
2017. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy tundermese nem letezik mondhatjuk hogy tokeletes valami de megeri minden amit kapunk idovel ugyanazon az aron fizetjuk vissza
2017. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megeri utan kerdojel
2017. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Arra utalhat a mondás, hogy egy párkapcsolat legalább akkora lutri, mintha mondjuk ruletten tennéd fel minden pénzed. Vagyis csak akkor marad meg a pénzed, ha nem játszol. Párkapcsolatra vetítve csak akkor jössz ki jól a dologból és maradsz boldog, ha bele sem kezdesz egy házasságba, máskülönben anyagi és lelki csődbe juthatsz...
2017. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
A mai nők eléggé kiszámíthatatlanok. Én még két évre előre se kötnék velük szerződést, nemhogy egy egész életre. Nem is értem miért házasodnak manapság, de majd csak észheztérnek.
2017. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
2017. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 Szerintem meg nagyon is kiszámíthatóak. Ezért nem is nősül meg olyan férfi, akinek van némi sütnivalója. Sajnos nekem sem volt...


Igen, igaz. A fehér férfi, Európában csak akkor nyerhet nővel szemben, ha elkerüli őket. Nősülni meg semmiképpen sem szabad.


A mondást úgy fordítanám, hogy ha nem nősülsz, akkor nyertél, de ha megnősülsz, onnantól csak vesztes lehetsz.

2017. szept. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!