Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes nőknek azaz egyetlen életcélja hogy elvetessék magukat?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet látni a való életben is -vannak ilyen ismerőseim, kerülöm is őket, mert igazi elviselhetetlen hárpiák. Semmi másról nem lehet velük beszélni csak arról hogy nem akarják elvenni őket.

És itt is nagyon sok ilyet olvasni...ha nincs senkijük akkor teljesen el vannak keseredve hogy nekik soha nem lesz férjük (ennyire nincs saját életük? Nincs semmi saját elképzelésük a jövőre nézve, csak abban reménykednek hogy valaki elveszi őket és meg lesz oldva minden?) ha pedig van valakijük, akkor őt stresszelik ezzel egész nap, szó szerint terrorizálják a házasság témával, holott elgondolkodhatnának hogy nem véletlenül nem lép a pasi. Vagy elege van a nyüstölésből -mert ugye nem akarásnak nyögés a vége- vagy egyszerűen nem állnak még rá készen. De ezzel az undorító viselkedéssel el is ijesztik, a vége pedig az, hogy tényleg soha nem fogja elvenni őket. És ők még csak fel sem fogják hogy miattuk alakult így...

Nő vagyok én is, és egyáltalán nem vagyok házasságellenes, csak borzasztóan zavarnak ezek a nőtársaim, és szeretném megérteni hogy miért viselkednek ilyen mániákusan, és miért nem tudják élvezni az életet úgy ahogy épp zajlik.


2014. júl. 16. 15:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
MErt ha van pasi van pénz, ergo nem kell dolgozni, ergo nem kell tanulni menni sem.
2014. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Fura körökben mozogsz Kedves Kérdező. Az én ismerőseim között egy ilyen nő sincs.
2014. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem 20 év felett ösztönaszerűen jön a szülni akarás a nőknél. Legalábbis én borzasztóan vágytam már akkor gyermekre. A pasi másodlagos volt, a gyereket éreztem fontosabbnak, de persze ahhoz, hogy egy nő fel tudjon nevelni egy gyereket, szükség van érzelmi és anyagi biztonságra is. Szerintem ezt keresik ilyenkor a nők és elsősorban és nem maguk miatt, hanem a születendő gyermekek miatt. Szerencsére nekem nem is volt olyan pasim, aki nem akart volna elvenni, többet visszautasítottam, mielőtt döntöttem, így nem tudom milyen érzés lehet az, amikor valaki emiatt szenved.
2014. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Ēn is nyüstöltem a pasimat,hogy elvesz vagy sem. Nem azērt mert nincs ēletem,hanem tudni akartam,hogy van e jövõnk 6ēv utän. Hāt vēgül közölte,hogy esze āgāban nem volt soha elvenni. Most egyedülālló vagyo. Tanulok,dolgozok toväbb. Ha nem kērdezgettem volna mēg több idött elfecsērlek az ēletemböl.
2014. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez az átlagos nő (és pasi) életcélja: házasság, gyerek.De nincs ezzel semmi gond, mert ezzel termelődik újra a népesség. Ez az átlag ember útja.


Akkor van a baj, amikor egy átlagos embernek beleverik a fejébe, hogy nem átlagos és isten tudja miket nem képzel magáról. Azt nem teszi, amit kéne - amire jó -, amit pedig mindenáron tenni akar, arra se ereje, se képessége, és nincs benne annyi alázat és önismeret, hogy ezt belássa.

2014. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem, hogy csak a gyenge és/vagy buta nők akarják mindenáron elvetetni magukat. Az oka pedig pont ez, nem elég erősek ahhoz, hogy egyedül megálljanak a lábukon, vagy pedig érzelmileg labilisak, és a társadalmi nyomás miatt, vagy amiatt, mert másokat már elvettek, nem tudják elviselni, hogy nekik nincs férjük.
2014. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

"Ēn is nyüstöltem a pasimat,hogy elvesz vagy sem. Nem azērt mert nincs ēletem,hanem tudni akartam,hogy van e jövõnk 6ēv utän. Hāt vēgül közölte,hogy esze āgāban nem volt soha elvenni. Most egyedülālló vagyo. Tanulok,dolgozok toväbb. Ha nem kērdezgettem volna mēg több idött elfecsērlek az ēletemböl."



Pont úgy jártam, mint te. :-) Van diplomám, jól fizető munkám (tehát nem eltartót keresek), lakásom, autóm, mindent magamnak teremtettem meg. Viszont 30-35 felett igenis szeretnék már társat, gyereket (ahogy a bnőim is). Nem kell gazdag pasi, sem jóképű, csak olyan, aki szeret és felvállal és el is akar egy idő után köteleződni. Ilyent sem egyszerű találni. Nagyon nem. A legtöbb csak kalandot szeretne, felelősséget nem. :-(

2014. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ezustpatak, teljesen átlagos körökben mozgok. Sok nő egyszerűen ilyen, nem kell ahhoz fura közeg.


4-es, éppen ezt nem értem, hogy miért gondolod úgy hogy azt a 6 évet elfecsérelted. Csak mert nem volt papír? Mit számít az, ha olyannal vagy akit szeretsz, és akivel jól érzed magad? (Nyilván jól érezted magad vele, hisz ha nem így lett volna, akkor nem lett volna értelme 6 évig együtt lenni.

Ez az amit nem értek, hogy miért ne lehetne közös jövőtök? A legtöbb nő miért a házassághoz köti a kapcsolatait?

Lehet hogy egymásnak lettetek teremtve, de azért leléptél, mert nem akar elvenni. Nem értem hogy mi változott volna ha papíron is egy párnak vagytok nyilvánítva. Még jobban érezted volna vele magad? Szerintem nem. Szerintem épp ugyanolyan jól ellettetek volna egymással mint addig.

2014. júl. 16. 16:25
 9/27 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintem épp ugyanolyan jól ellettetek volna egymással mint addig."


Sztem nem. Mert ilyenkor a pasi a csaj mellől várja az igazit. Addig a nő csak úgy kell neki, hogy ha ló nincs addig jó a szamár is. Kényelmes neki, hogy van vki, aki gondoskodik róla. Ja de felelősség? Családalapítás? gyerek? Jah, azt köszi nem kéri. Aztán ha jön egy jobb csaj, már le is lépett...

2014. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
9-es, a házasságban nem léphet le ugyanúgy a férfi? Pláne úgy, hogy a házasság alapból mérgezi a kapcsolatot, a nők elkényelmesednek, hogy őket már nem lehet lecserélni, nyugodtan elhagyhatják magukat, nyugodtan rabszolgaként tarthatják a férfit. Tökéletes a sima együttélés, legalább a nő rá is érdekelt abban, hogy a férfinak is kellemes legyen a kapcsolat.
2014. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!