Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes nőknek azaz egyetlen életcélja hogy elvetessék magukat?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet látni a való életben is -vannak ilyen ismerőseim, kerülöm is őket, mert igazi elviselhetetlen hárpiák. Semmi másról nem lehet velük beszélni csak arról hogy nem akarják elvenni őket.

És itt is nagyon sok ilyet olvasni...ha nincs senkijük akkor teljesen el vannak keseredve hogy nekik soha nem lesz férjük (ennyire nincs saját életük? Nincs semmi saját elképzelésük a jövőre nézve, csak abban reménykednek hogy valaki elveszi őket és meg lesz oldva minden?) ha pedig van valakijük, akkor őt stresszelik ezzel egész nap, szó szerint terrorizálják a házasság témával, holott elgondolkodhatnának hogy nem véletlenül nem lép a pasi. Vagy elege van a nyüstölésből -mert ugye nem akarásnak nyögés a vége- vagy egyszerűen nem állnak még rá készen. De ezzel az undorító viselkedéssel el is ijesztik, a vége pedig az, hogy tényleg soha nem fogja elvenni őket. És ők még csak fel sem fogják hogy miattuk alakult így...

Nő vagyok én is, és egyáltalán nem vagyok házasságellenes, csak borzasztóan zavarnak ezek a nőtársaim, és szeretném megérteni hogy miért viselkednek ilyen mániákusan, és miért nem tudják élvezni az életet úgy ahogy épp zajlik.


2014. júl. 16. 15:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akiknek fontos és értékes a házasság, vannak, akiknek nem. Ezt el kell fogadni és nem "nyüstölni" a másikat azzal, hogy miért mi a legfontosabb cél az életében.

Azt mondjuk én is furcsának tartom, ha valakinek a házasságon kívül tényleg semmi más célja nincs, sem szerelem, sem gyerek, sem megélhetés, sem munka, sem karrier, sem hobbi, sem akár csak maga a szórakozás, vagy utazás, vagy bármi, csak egyesegyedül annyi, hogy valaki, akárki elvegye.

Azzal meg egyetértek, hogy kizsarolni, kikényszeríteni valakiből hogy azt az életstílust, értékrendet vallja, amit én, akár házasságellenes, akár házasságpárti vagyok értelmetlen, aljas és a legtöbbször nem is célravezető. Tehát ugyanúgy nem zsarolhatom a másikat azzal például, hogy "ha szeretsz, elveszel", mint azzal, hogy "nem is szeretsz, ha neked az a papír a fontos".

2014. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
50%
A nyüstölös vagyok:-) Nagyon egyszerū:nem elēgszem meg az ēlettārs szereppel. Rēgimódi vagyok: jārās,összeköltözēs,hāzassāg,gyerek a sorrend. A māsik kērdēsre a vālasz: azērt ērzem ugy,h elfecsēreltem az idõt,mert a fiatalsāgom elment. Könyebb pārt talālni 20x ēvesen mint 30felett.
2014. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Elnēzēst a helyesīrāsi hibäkērt,nincs minden ēkezetem.
2014. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

9: Szerintem ez nem nemfüggő.

Ha a kedvesem életcélja az, hogy közös unokákat akar, én meg nem, akkor tényleg csak pazarlom az idejét.


Az csak a célod miatt van, hogy ezt a fajta, nem családalapítós szerelmi kapcsolatot másodrangúnak tartod a vágyadhoz képest. Én a családi életet tartom annak.:)

Nekem egy párkapcsolat ha nem szerelmi kapcsolat, nem is párkapcsolat.

2014. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

12: Ezt viszont már az ismerkedés első napjaiban is el lehet mondani a fiúnak. És nem 6 év kell hozzá...

Legutóbbi kapcsolatomban mindent előre egyeztettünk, és 6 hónapon belül kisült, hogy a gyakorlatban nem azt teszi, amit mondott, hogy ettől a kapcsolattól vár.

2014. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%

hány ilyet látok. szomorú.

iskolázottságuk nulla, kaki munkájuk van, aztán becsússszan a bébi és megoldódik minden.

2014. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
utolsó! viszont vmit nagyon tudnak, ha mégis elveszik őket. Mert én nem egy lányt ismerek, aki 30 felett van, jó munkája van, jól keres, iskolázott, művelt is, süt-mos-főz, kinéz vhogy és az istennek se akarja senki elvenni...
2014. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%

egy dolgot tudnak (akiket én ismerek), átcseszni a párjukat a fogamzásgátlóval! "jaj szedtem én, de tudod nem 100%"

ezzel veszik el őket!

2014. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
De ezt csak olyan pasival teheti meg, aki nyámnyila. Van olyan pasi, akinél ezzel trükközött a nő és a pasi soha többet nem akart a nőről hallani sem.
2014. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

igazad van, de nem tudom oszt e szoroz e, én vidékről beszélek, ott az van: terhes a lányka akkor gyorsan el kell venni, mert szégyen ha nem!

ha engem verne át így egy nő, menne a lecsóba!

2014. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!