Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes nőknek azaz egyetlen életcélja hogy elvetessék magukat?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet látni a való életben is -vannak ilyen ismerőseim, kerülöm is őket, mert igazi elviselhetetlen hárpiák. Semmi másról nem lehet velük beszélni csak arról hogy nem akarják elvenni őket.

És itt is nagyon sok ilyet olvasni...ha nincs senkijük akkor teljesen el vannak keseredve hogy nekik soha nem lesz férjük (ennyire nincs saját életük? Nincs semmi saját elképzelésük a jövőre nézve, csak abban reménykednek hogy valaki elveszi őket és meg lesz oldva minden?) ha pedig van valakijük, akkor őt stresszelik ezzel egész nap, szó szerint terrorizálják a házasság témával, holott elgondolkodhatnának hogy nem véletlenül nem lép a pasi. Vagy elege van a nyüstölésből -mert ugye nem akarásnak nyögés a vége- vagy egyszerűen nem állnak még rá készen. De ezzel az undorító viselkedéssel el is ijesztik, a vége pedig az, hogy tényleg soha nem fogja elvenni őket. És ők még csak fel sem fogják hogy miattuk alakult így...

Nő vagyok én is, és egyáltalán nem vagyok házasságellenes, csak borzasztóan zavarnak ezek a nőtársaim, és szeretném megérteni hogy miért viselkednek ilyen mániákusan, és miért nem tudják élvezni az életet úgy ahogy épp zajlik.


2014. júl. 16. 15:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

"a házasságban nem léphet le ugyanúgy a férfi? Pláne úgy, hogy a házasság alapból mérgezi a kapcsolatot, a nők elkényelmesednek, hogy őket már nem lehet lecserélni, nyugodtan elhagyhatják magukat, nyugodtan rabszolgaként tarthatják a férfit. Tökéletes a sima együttélés, legalább a nő rá is érdekelt abban, hogy a férfinak is kellemes legyen a kapcsolat."


Először is irtózatosan általánosítasz. Nem minden nő olyan amilyet leírtál, és marhára nem kéne olyasmit állítanod, hogy a házasság mérgezi a kapcsolatot, mert nulla tapasztalatod van a témában. Ha esetleg titkon voltál házas, hát ez van, rosszul választottál.... A haverjaid, ismerőseid, rokonaid házassága, nem tapasztalat!


Aztán: bárki leléphet házasság után is, de az rossz választás.....te választasz olyat, aki lelép mellőled... Szóval nem akárkivel kell összejönni... meg kell válogatni a párunkat, ennyi. Én sem mentem hozzá az első jöttmenthez aki megkérte a kezem, mert tudtam, hogy nem ő az igazi. Tehát nem akartam mindenáron házasodni.


Amúgy házasságban is érdekelt mindkét fél abban, hogy jó legyen....ez egy hülyeség, hogy onnantól senki nem tesz semmit a kapcsolatért. Ha nem tesznek, akkor van válás, de az nem a házasság intézményének a hibája, hanem azoké, akik a kapcsolatban vannak és elcseszik.


Plusz, nem mindenki elégszik meg a kapcsolat morzsáival amit a nagyságos pasi elszór, hogy / használlak, szexelek veled, együtt élek veled, kvázi cselédnek használlak, mert én ugyan nem emelem fel a söprűt, az rabszolgaság:D, az a nő dolga, de el nem veszlek, mert arra nem vagy elég jó/....Mert te kb ezt írtad.


Nem mindenkinek jó ez az állapot. Hogy mellette várják a pasik az igazit, és ha megvan, sok év után lelépnek. A nő meg 28-30 évesen egyedül marad, és rohadt nehéz már ilyen korban párt találni....


Plusz vannak akiknek a házasság nem fontos.


És vannak akiknek igen. De attól, hogy valakinek fontos, még nem az az életcélja minden nőnek, hogy elvetesse magát....


Nem minden nő kényelmesedik el, és nem tartják rabszolgaságban a férfit. Az, hogy mindkét fél dolgozik és mindkét fél egyenlő arányban végez házimunkát, nem rabszolgaság, hanem egyenlőség egy házasságban.


Én igen, házasságban szerettem volna élni, amennyiben megtalálom hozzá a tökéletes pasit. Ez meg is történt. Ő hozta fel a házasság témát, ő kérte meg a kezem, nem nyüstöltem soha. Időm sem volt rá, mert hamar történtek a dolgok.

Az más kérdés, hogy suli alatt jöttünk össze... szóval az önálló életünk is már akkor alakult amikor együtt voltunk.


Hogy a házasság volt-e az egyetlen életcélom? Nem. Iskolába jártam, tanultam. Van munkám amit szeretek, van hobbim amit imádok:) napi szinten foglalkozom vele. Szeretek olvasni, a barátaimmal lógni, stb... Magyarul van életem a férjemen kívül is.

Ahogy neki is van munkája amit szeret, vannak barátai, hobbija stb...


Akiknek fontos a házasság, azoknak az élettársi kapcsolat kevés. Ez van.

2014. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

20


ha egy pasi semmiképp nem akar gyereket, akkor gumit húz. A többi csak kifogás.:)


Ha terhes lesz a csaj, nem kell elvenni. Az egy balek aki ezért elvesz egy nőt.

2014. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

20 baleknak tartom őket én is

húzzon gumit, ez így ok. de egy több éve tartó kapcsolatban, ahol a nő szedi a bogyót sok év,e, nem volt vele gond, miért ne bízna benne? nem gondolhatja, hogy a nő hirtelen meghülyül, összeszorul a méhe és gyerek meg házasság kell neki. itt a nő a gerinctelen, aki ilyet tesz. a pasi meg tényleg balek, de fene se hinné, hogy X évig működő fog.gátlómódszer hirtelen csődöt mond! én ha így verném át a párom, tutira nem tudnék a szemébe nézni, örömmel hozzámenni és vigyorogni!

2014. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

ó igen, vannak ilyen nők is, akik direkt esnek teherbe mert bekattannak.


De szerintem az a pasi aki tényleg semmiképp nem akar gyereket köttesse el magát vagy húzzon gumit.


Ettől függetlenül gerinctelenek a becsapós nők, viszont a védekezést sem kéne évekig csak a nőre hárítani... úgy könnyen dumálnak, nem ők bombázzák magukat hormonokkal...


És azt se felejtsük el, hogy tényleg van az az bizonyos hibaszázalék, amibe becsúszhat bárki...hiába szedi rendesen a tablettát.

2014. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24: hiba% mindig van, csak épp akkor amikor az egyik bnő babázik és jaj de cuki a bébike szakasz van? neked is gyanús lenne:)
2014. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ha a baráti körben gyerek születik, és megbízhatatlan nővel vagy együtt, akkor érdemes gumira váltani:D


Az már a te választásod egyébként, hogy olyan nővel vagy együtt aki nem egyenes. Hanem egyedül dönt. És mondom, nem kell elvenni.

2014. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

de ki gondolja, nem?

eddig elvolt, aztán összeszorul a méhe :)

de neki összejött, gyerek, házasság, költöznek rokon házába. de majd a karma :D

2014. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!