Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhajlási engedély a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhajlási engedély a feleségemnek?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk együtt, közelítünk a 40-hez.

Neki én voltam az első.

Gondoltam rá, hogy felhozom ezt, kíváncsi vagyok a véleményére.

Régóta első szerelmükkel élő nők, ti elfogadnátok vagy mit szólnátok hozzá?


2017. aug. 16. 09:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez kamu ? Mert szerintem igen.Ha nem adott rá jeleket hogy félremenne,vagy kíváncsi másra,és ilyet felhozol,számíthatsz arra hogy nem lesz következő 20év.
2017. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Minek, ha 20 éve együtt vagytok? Inkább te dugd meg rendesen.
2017. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Engem, inkább sértene és aggasztana az ötlet.


20 éve boldog vagyok vele és csak őt akartam, akkor most ezt miért változna? Nem azt nyújtom már neki mint eddig, vagy miért adtam volna rá okot, hogy kételkedjen és elálljon egy ilyen ötlettel?

Vagy éppen, hogy ő akarná ezt?


Nekem ezek futnának át az agyamon, nagy hirtelen.

2017. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Rossz ötlet...pont ellenkező hatást fogsz elérni vele, mint amit szeretnél...vagy esetleg ezzel palástolnád, hogy félre akarsz d.gni?
2017. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Két érzésem lenne (gyakorlatilag amit már valaki leírt korábban itt):

- Nem bízik a férjem bennem eléggé, ezért akar így "segíteni". Ez sértene.

- A férjem akar félremenni, és erre próbál saját magának (is) engedélyt kicsikarni.


Most így tiszta fejjel felmerül bennem, hogy csak fura a férfi értékrendje, és _tényleg_ csak jót akar. De ha az én férjem állna elő ilyennel face-to-face, nem biztos hogy jól jönne le nekem, sőt.

2017. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt sértőnek érezném, mert én hiszek a hűségben meg abban, hogy ha jól választ az ember, akkor eszébe nem jut, hogy nem élte ki magát. Nem akarom, hogy ennyire erkölcstelennek tartson, hogy ez megfordult a fejemben. A másik, ami eszembe jutna, hogy tuti azért ajánlja fel, mert ő akar "elhajolni", csak így könnyebb behálóznia, ha én igent mondok.
2017. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Bocs, de szerintem ez nagyon sértő. 20 évig hűséges volt, erre te feltételezed, hogy másik f**z kell neki, hát gratulálok.


Ha ő maga nem akar félremenni, akkor neked fölösleges felhozni.


21/L

2017. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Engem megsértene, mert a férjemet már az sem érdekelné ha mással bújok ágyba. Én olyan vagyok hogyha szeretek valakit, akkor nem akarom hogy mással legyen és életem végéig zavarna. Szóval ha a párom ilyennel állna elő, akkor azt gondolnám valami nincs rendben nála. Azt meg, hogy kivel akar lefeküdni, döntse el a feleséged.

25/N

2017. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon rossz ötletnek tartom.

Sértő lenne számára, az biztos.

Ember, inkább örülnél neki hogy 40 körül nem bolondult meg!!!

Sok nő ilyenkor jön rá hogy "nem élte ki magát" és visszatartani sem tudod mert a bulika, digidugi fiatal csődörökkel lesz a fontos.


Vagy ha vágyik rá, engedd meg neki, de ne csodálkozz ha nem tér vissza.

2017. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, inkább akkor hanyagolom.

Arról pedig szó sincs, hogy hátsó szándékaim vannak.

2017. aug. 16. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!