Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek kérdés?

Figyelt kérdés

A férjemmel 5 éve vagyunk házasok. Én is,ő is 2 gyereket akartunk. Hála Istennek meg is kaptuk őket épen-egészségesen :)

Viszont a második gyermekünk megszületése után 1 évvel felmerült bennem az,hogy szeretnék még egy gyermeket. Viszont a férjem nem akar,kijelentette akkor,hogy 2-t szeretett volna,megkapta és ennyi.Le is tettem róla,de csak motoszkált bennem..aztán szóba jött még párszor,meg pár 3 gyerekes m.társa is mondta a férjemnek hogy mennyire jó 3 gyerek.Egyszer pár hónapja azt mondta a férjem,hogy lehet lesz még egy gyermekünk is.Meg néha ő kérdezgeti hogy a fiú/lány nevekből nekem melyik tetszik,hogy hogy hívnánk a 3. gyermekünket. Viszont folyamatosan csak megszakítással vagyunk együtt.A múlthónapban voltak ,,terhességre utaló,, jeleim,csináltam 3 tesztet is de sajnos nincs baba :( Kérdezte hogy mi lett a teszts eredménye,mondtam neki,de ennyi.Nem látom rajta hogy egy kicsit is akarna tenni a 3. babáért,de akkor nem tudom miért mondta hogy lehet lesz még egy,ill. nem értem hogy akkor miért hozza fel hogy vajon milyen nemű lenne a 3. babánk és mi lenne a neve?! :(


2017. jún. 28. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha már két gyereket is szültél neki, az esetleg nem jutott eszedbe, hogy ezt tőle kérdezd meg?
2017. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
98%
Enyhén szólva is hiteget a kedves férjed, nem szép tőle. Én leülnék megbeszélni vele ezt az egészet kettesben.
2017. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ezt tényleg vele kell megbeszélned. Mi nem tudhatjuk biztosan, miért hiteget időnként, ha nem tesz érte semmit.
2017. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tudhatjátok,csak ki akartam írni magamból,mert már hónapok óta nyomaszt. Szoktam neki néha célozgatni a 3. babára de nem igazán reagál semmit. Vagy bizonytalan még benne és nem tudja mit szeretne,vagy tudja hogy nem akar 3.-at csak nem akar megbántani és inkább nem beszél róla. :(
2017. jún. 28. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy van vele, hogy ha becsúszik, akkor maradjon, de nem tervez harmadikat.
2017. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van vele hogy neki aztán édes mindegy. Ha már van kettő, én sem lennék annyira rajta a harmadikon.


Amúgy meg a férjed, legyen már annyi hogy kérdezd meg tőle. Értem én hogy itt írod ki mert nyomaszt, de ilyen témát nem tudsz őszintén a férjeddel két gyerek után megbeszélni?

2017. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a férjed úgy gondolja, hogy szeretne még egy babát, csak nem most, hanem ha a két kicsi már nagyobb. Neked is könnyebb lenne szerintem.
2017. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

minek akarsz még egy kölyköt??

nem elég kettőt felnevelni, elindítani az életbe, taníttatni, pénzelni?


vagy most az állami kedvezmények miatt is akarsz egy 3.-at?


vagy ennyi energiád van, hogy még feltétlenül szükségét érzed egy 3.-at kihordani, megszülni, felnevelni??

2017. júl. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

amúgy a "gyermekkérdés" egybeírandó.


és a szövegedben sok egyéb helyesírási hiba is van.


én a helyedben erre gyúrnék rá a babaprojekt helyett, vagy erre is...

2017. júl. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves UTOLSÓ ,nem hiszem hogy sok közöd van ahhoz,hogy miért szeretnék még egy babát!!

És nem helyesírási tanácsokat kértem,bár nem tudom,mi kifogásolni valód van benne?! :/ De pont nem is izgat!Kössz ;)

2017. júl. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!