Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lépnétek, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnétek, ha a volt feleség behajítaná a házatok ablakát egy téglával?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

A férjem exneje elég nehezen viselte a válást, hogy kikerült a jólétből és hogy a válás után semmit nem kapott. Plusz itt van az is, hogy még mindig szerelmes a férjembe.

A gyűlölködő levelek heti rendszerességűek, az előző számomat megszerezte valahogy és oda is különböző sms-eket írogatott, hívogatott és olyanokat kérdezgetett, hogy boldog vagyok-e most, hogy őt tönkretettem, meg hogy miattam fog a föld alá kerülni, stb. Többször beszélt vele a férjem, a szüleivel is beszélt külön, hogy csináljanak vele valamit, figyeljenek rá jobban (hozzájuk költözött a válás után).


Most tavasszal kész lett az új házunk, be is költöztünk már.

A kaput teljesen összefestékezte, lefújta.

Volt, hogy patkányméreg volt becsúsztatva a kapu lenti rése alatt (van egy kiskutyánk).

A szemetest ha kivitte a férjem, másnap reggelre ki volt borítva és minden kiszórva az előkertünkbe.


De a legutóbbi húzása az volt, hogy behajította egy téglával az utcára néző ablakok egyikét... Én nagyon kiakadtam, de a férjem nem akart szólni a rendőröknek, merthogy így is tele van problémával az exe, ne nehezítsünk a helyzetén.

De akkor hagyjuk, hogy terrorizáljon minket és csendben reménykedjünk, hogy egyszer talán megunja?!


2017. jún. 28. 13:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%

Azért kíváncsi lennék a volt feleség verziójára is.

Lehet, ilyen ember az ex, de ha a férjed váltotta ezt ki belőle?Gondolom, érted hagyta el a fickó, kisemmizte, nektek meg már közös ház stb.Ha nem lenne vaj a férjed füle mögött az exével kapcsolatban, már rég lépett volna.

2017. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Fognám a kutyát és elköltöznék, ha a férjem ennyire áll ki mellettem, veszélyeztesse csak saját magát.
2017. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, van pár lehetőség!

1. Elkapjátok és jól elveritek.

2. Kamera vagy álkamera.

3. Rendőrségi feljelentés.

4. Zaklatás, rongálás, garázdaság stb. Ha már itt tartunk én kérném az elmeorvosi vizsgálatot is.

5. Fogod a kutyát és elmész a francba.

2017. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11-es gondolom az ex feleség is úgy volt vele,mint párnapja itt egy kérdező, hogy a férje házasság előttről vitt két lakást és ki volt akadva, hogy abból soha nem lesz semmi az öve, akkor sem ha a felesége. Hát de nem ám.Annyit vigyen házasság után, mint amennyit bele vitt, plusz a házasság alatt közösen megszerzett dolgokat, de ne a férj örökségét és egyéb különvagyont. Sanszos, hogy a kérdezőéknél az exfeleség azért dühös, mert most el lett zárva a pénz csap. Hát álljon meg a saját lábán, úgy ahogy házasság előtt. Akkor is csak megélt nem. Ne legyen már egy nő életképtelen a férfi nélkül és ne fejőstehénnek nézze.
2017. jún. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Én azért megkérdezném a másik felet is... Nyilván nincs sok mentség erre, de ha a férfi elhagyta őt gyerekkel, csak mert felszedett pár kilót és unta a régit, és inkább keresett valami kis friss húst, akkor valahol érthető ez a reakció.
2017. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14-es ( 11-es vagyok ), ha ez lenne a szituáció, amit írsz, akkor teljesen igazad van.

A saját példámból indultam ki, a volt férjem gyűjögetett a házasságunk alatt, mindig volt az utolsó 2 évben kifogás, miért nincs pénze, miért én fizessek szinte mindent.Aztán lelépett egy nővel, pár hónap után nagy házat vettek.De ez nem volt nekik elég, a nő férjét és engem is gúnyoltak, facen, ismerősöknek.A liba fotókat küldött magukról stb.Nálam is elszakadt a cérna.Igaz, csak üvöltöttem az akkor még férjemmel, hogy hagyjanak békén.

Szóval engem érdekelne a másik oldal is, hogy mi hozta ki belőle az állatot.

2017. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!