Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lépnétek, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnétek, ha a volt feleség behajítaná a házatok ablakát egy téglával?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

A férjem exneje elég nehezen viselte a válást, hogy kikerült a jólétből és hogy a válás után semmit nem kapott. Plusz itt van az is, hogy még mindig szerelmes a férjembe.

A gyűlölködő levelek heti rendszerességűek, az előző számomat megszerezte valahogy és oda is különböző sms-eket írogatott, hívogatott és olyanokat kérdezgetett, hogy boldog vagyok-e most, hogy őt tönkretettem, meg hogy miattam fog a föld alá kerülni, stb. Többször beszélt vele a férjem, a szüleivel is beszélt külön, hogy csináljanak vele valamit, figyeljenek rá jobban (hozzájuk költözött a válás után).


Most tavasszal kész lett az új házunk, be is költöztünk már.

A kaput teljesen összefestékezte, lefújta.

Volt, hogy patkányméreg volt becsúsztatva a kapu lenti rése alatt (van egy kiskutyánk).

A szemetest ha kivitte a férjem, másnap reggelre ki volt borítva és minden kiszórva az előkertünkbe.


De a legutóbbi húzása az volt, hogy behajította egy téglával az utcára néző ablakok egyikét... Én nagyon kiakadtam, de a férjem nem akart szólni a rendőröknek, merthogy így is tele van problémával az exe, ne nehezítsünk a helyzetén.

De akkor hagyjuk, hogy terrorizáljon minket és csendben reménykedjünk, hogy egyszer talán megunja?!


2017. jún. 28. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez a megoldás, hogy szólni kell a rendőrségnek.

Máskülönben nem fogja abbahagyni a zaklatást.

Esetleg annyit tehettek, hogy előtte figyelmeztetitek, hogy ez lesz a vége, ha még egyszer csinál vmit.

De nyilván ebben férjednek is partnernek kell lenni.

2017. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tegyetek fel álkamerákat.
2017. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó lenne, ha a férjed rátok is gondolna és arra, hogy a zaklatás a ti helyzeteteket nehezíti meg. Ha van az is annyira fontos, mint a volt felesége, akkor szól a rendőröknek.
2017. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Mindenképp jelentsétek fel!

Vagy a férjed előbb megvárja, amíg bajod esik? Eddig se az exen múlt!

Ha nincs következménye a tetteinek, egyre durvább lesz.


Egyébként meg a férjednek kellett volna leállítania a legelején.

2017. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném szándékos károkozásért.
2017. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok a férjedhez...Te is biztos boldog leszel mellette, kivéve ha legközelebb eltalál a tégla...
2017. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, mi van ha valakit eltalál a tégla. Aki ilyenre képes, az többre is. Rendőrségre kellett volna menni, mert nem fog leállni. Én is ismerek olyat aki évekig nem állt le,( 5-6 évig) az első rendőri ügynél sem, újból feljelentették, kapott pénzbírságot aztán. Na akkor állt le és sajnos közben az új feleség meg is halt.
2017. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Az is érthető valahol, hogy a párod nem akarja bántani az exét. Ő jól ismeri, valószínűleg tudja, hogy mennyire nyomorultul maga alatt van.

De ez akkor sem állapot. Ez már az a pont, amit én sem hagynék. Szerintem is szóljatok a rendőrségnek.

2017. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bence_ ***** válasza:

Az ex bántja saját magát!

Gondolom pont ezért is vált el az útja a "férjétől".

Lehet tolerálni dolgokat de fontos, hogy legyen határ ami mögött ti együtt lehettek.

Ez most hiányzik.

2017. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én feljelenteném a rendőrségen és nem kérdezném a kedves férjed, hogy akarja-e, mert ez tűrhetetlen. Vagy hátba kéne b-szni az ilyet egy szeneslapáttal!
2017. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!