Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek itt felmerül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt felmerül a lehetősége, hogy a férjem megcsal (probléma lent)?

Figyelt kérdés

Ma egy szép napot töltöttünk együtt a családdal. Töltöttem fel képeket a telefonomról a facebookomra, a férjem is a telefonjával készített néhány jól sikerült képet. Elkértem kölcsön a telefonját, hogy beléphessek róla a facebookom- ba és fel tudjak tölteni a képekből.Majd meglepődve tapasztaltam, hogy a telefon egy női nevet őriz a memóriájában, hogy ezzel a névvel be lett lépve erről a telefonról a hölgy facebook- jába. Kérdeztem a férjemtől, hogy ez ki, azt mondta még soha nem hallott a nőről.

Egyébként a profil csupán egy profilképet tartalmazott, sem ismerősök, sem semmi más nem volt megjeleníthető.

A férjem szerint a zsebében elnyomódott biztos a telefon... és hát persze belépett véletlenül egy ismeretlen nő facebook profiljába... 🤔


2017. jún. 24. 23:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Úgy van utolsó! Én lemérnem fogadni hogy a szeretőjével beszélget a kamu profillal!

Én meglestem volna közelebbről is azt a telefont, utólag sanszos hogy kitörte a jeleket...De tuti hogy egy harmadik van a dologban.

Én olyan esetről tudok konkrétan ahol a férjnek volt egy titkos telefonja és azon tartotta a nővel a kapcsolatot. Ez valami hasonló szitu. Nem irigyellek kérdező.

Majd írj hogy mi történt, kíváncsi vagyok.

2017. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem így bukott le, hogy megcsal.
2017. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan név lehet ott, aki egyszer bejelentkezett. Tuti vaj van a füle mögött...És még ostoba is...Mondhatta volna h egy kolleganője jelentkezett be...De legalább kiderült. sajnálom. ☹
2017. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincsenek ehyéb furcsak dolgai? Nem vettél észre mást? Sajnos tuti van valami rejtegetni valója, légy résen!
2017. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát elég gyenge kifogás az, hogy elnyomódott. :) :) Ezt ugye nem vetted be? Hogy tudna más profiljába email és jelszó nélkül csak úgy spontán belépni? Mondjuk a férjed is kamuzhatott volna jobbat, főleg ha tudja úgy sem értesz még az alapokhoz sem. Igen, valószínű kamu profil lesz és azért női névvel, hogy a másik fél ne bukjon le, gondolom ellenőrzik és azt látják ha rápillantanak csak a telóra, gépre, hogy női név. Ha pl azért csinálta volna, hogy hírportálokhoz ne a saját profiljával szóljon hozzá, akkor azt mondta volna és azt meg is tudná mutatni, ,hogy pl. a 24.hu ennek és ennek a cikkéhez ekkor és ekkor szólt hozzá. A szeretők nevét sem saját néven szokták berakni a telóba. Pl ha van Zsolt nevű haverja, akivel sokat beszél akkor berakja szintén arra a névre de minimum férfi névre, manapság az sem ritka tényleg, hogy külön titkos telefon van a szerető számára. Az életbe nem találod meg, ha pl bent tartja melóban.
2017. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kiderült valami?
2017. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mi lett azóta?
2017. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon eltűntél, van valami fejlemény?
2017. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!