Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek itt felmerül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt felmerül a lehetősége, hogy a férjem megcsal (probléma lent)?

Figyelt kérdés

Ma egy szép napot töltöttünk együtt a családdal. Töltöttem fel képeket a telefonomról a facebookomra, a férjem is a telefonjával készített néhány jól sikerült képet. Elkértem kölcsön a telefonját, hogy beléphessek róla a facebookom- ba és fel tudjak tölteni a képekből.Majd meglepődve tapasztaltam, hogy a telefon egy női nevet őriz a memóriájában, hogy ezzel a névvel be lett lépve erről a telefonról a hölgy facebook- jába. Kérdeztem a férjemtől, hogy ez ki, azt mondta még soha nem hallott a nőről.

Egyébként a profil csupán egy profilképet tartalmazott, sem ismerősök, sem semmi más nem volt megjeleníthető.

A férjem szerint a zsebében elnyomódott biztos a telefon... és hát persze belépett véletlenül egy ismeretlen nő facebook profiljába... 🤔


2017. jún. 24. 23:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Elnyomódott a telefon... Meg a jelszó is...

Szerintem inkább van neki egy kamu profilja is valamilyen okból.

2017. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ráéreztél! Kamu profilnak tűnik, csak a kép van és semmi más.

De mi okból kell ez neki...

2017. jún. 24. 23:23
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Pl. bizonyos oldalakra regisztrálni facebookkal, és nem akarja a valósat megadni.

vagy nem tudom, de csajozni noi profillal elég nehéz :)

2017. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Én pl. kamuprfolokról szoktam régebben magamnak életetek és egyebeket küldeni játékokhoz :)
2017. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, hogy miért hazudik.

Már minden megfordult a fejemben, például, hogy valójában nőnek érzi magát. Aztán jót nevettem magamon milyen élénk a fantáziám.

2017. jún. 24. 23:36
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
Kamu profil. ....és akkor mi van?
2017. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

A paromnak osszesen 4 van ...

Netes fecebookos jatekokhoz van

Igaz vannak ismerosok mert azokbol lesznek a katonak akiket bealdoz a harcban :-D

2017. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Női profillal nem lehet csajozni??? Ó, dehogynem lehet!

Ez csak egy kamu profil, épp női névvel, hogy még csak a gyanúja se merüljön fel hogy az övé, közben meg azon beszélget a már meghódított szeretőjével, aki persze marr tudja hogy ki áll a női profil mögött.

Ne legyetek naivak, ma már mindent ki lehet játszani.

2017. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Hmmm,nekem is megvolt a szeretőm kamu profilja és egymás jelszavát tudtuk.És megjelenítette a sajátom és az ő profiljába bejelentkezést is.Szerintem vaj van a füle mögö...
2017. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamu profillal beszélgethet a szeretőjével is. Ha annak a nőnel is van vkije, akkor csak azt látja hogy egy nővel beszélget.

Ha csak ilyen olyan regisztrációhoz léne, akkor azt bevallaná és nem hazudozna, pláne nem ilyen gyengén...

2017. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!