Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még rajtam kívül valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül valaki, akivel közölte a férje, hogy nem szereti és talán már akkor sem szerette, mikor eljegyezte és feleségül vette?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 20:51
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
41%
Én is pajzsmirigy beteg vagyok, több, mint 80 kiló voltam mikor kiderült. Kaptam gyógyszert, normális ételeket eszem, heti kétszer elmegyek kocogni. Lefogytam 62-re. Erre ne fogd, hogy nem tudsz fogyni. Két gyerekem van, 5,9 évesek, nekem is van háztartásom, férjem, nekem is nehéz volt az elején, én is sajnáltattam magam, a férjem sem állt mellém a gyerekeket illetően, de magam és a gyermekeim miatt megcsináltam. Elég érdekes, hogy mindenre van kifogásod, és még csak hajlandó sem vagy tenni az egészségedért, gyerekedért. Hiába várod a csodát, sajnos nincs. Emeld meg a segged és este menj el kocogni, amikor apuka otthon van és elaludt a gyerek!
2017. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Ne keress kifogásokat, hogy miért nem tudsz lefogyni. PCOS+IR+pajzsmirigy alulműködés mellett fogytam le 15 kg-t fél év alatt. Elhatározás kérdése. Én is mindig azt mondtam, azért vagyok kövér, mert pajzsmirigyes vagyok. A francot, azért mert nem figyeltem oda arra, hogy mit eszem. 2 gyermekem van, dolgozom, vezetem a háztartást, de igenis heti 3-4 alkalommal a férjem vigyáz a gyerekekre, mert ennyi minimum jár nekem. Az egészségemért legfőképpen. De amikor a férjem rám néz, látom a szemében, hogy istennőként tekint rám. Bár az is igaz, hogy soha előtte nem tett megjegyzést az alakomra. Jó nagy paraszt a férjed. Szerintem ne kifogásokat keress, hanem tegyél magadért, Te is jobban érzed majd magad a bőrödben. Az önbecsülés ott kezdődik, hogy megdolgozol magadért, büszke leszel magadra, és mindenki más meg azt mond amit akar, még a férjed is. Gondolom az ő teste kifogástalan. :D
2017. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Azért mert a férje dagadtnak mondja, az nem jelent semmit. Tényleg láttam a fényképét és semmi extra nincs benne. De ti látatlanba ledagtozzátok. Nem dagadt, teljesen rendben van. Persze, tárt karokkal várom! Le is stoppolom! Még a scheggét is kinyalnám! De úgyse fog jönni. Uhh, legalább jókat tudok sörözni. Kabbe gyíkok....
2017. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Jah! Amúgy se az a megoldás, hogy hozzám jön, hanem el kéne beszélgetni a férjével, mert szerintem magával van baja csak rávetíti a feleségére. Egymás tükrei vagyunk. Meglátta magát a feleségében. Nem a felesége a csúnya, hanem ő maga. Ilyen a tükör.
2017. jún. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!