Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még rajtam kívül valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül valaki, akivel közölte a férje, hogy nem szereti és talán már akkor sem szerette, mikor eljegyezte és feleségül vette?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 20:51
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
35%
Mindenkinek ajánlom megnézésre. Betegségünk valódi okai: https://www.youtube.com/watch?v=Yvsi3do5RWE Elég érthetően elmondja a betegségek érzelmi hátterét.
2017. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tedd rendbe a lelked, fogd fel, mekkora jelentősége van annak, hogy lefogyj, és válts dietetikust, mert az láthatóan pont annyira okos, mint Karlowy, aki a youtube-ról tájékozódik.

Pont ezt írtam, a férjed a lemondást és az önsajnálatot érzi rajtad. Ezt tényleg nehéz bírni. Ha az akaratot érezné, neki is egyszerűbb lenne, persze ettől függetlenül a stílusa még vállalhatatlan.

2017. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
És szerinted, kedves utolsó, hogyan kellene változtatnom? Hiszen évek óta hallgatom, hogy életképtelen vagyok, hogy hogy nézek ki, hogy semmit nem tudok megoldani egyedül. Nézd, ha valamit sokáig mondogatnak, akit azt előbb utóbb elhiszi az ember.
2017. jún. 13. 08:39
 44/54 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nehéz. Én is éltem ilyen kapcsolatban, végül én lettem elhagyva, mert egy senki vagyok, de en jártam jobban, mert azóta boldog párkapcsolatban élek, és mindent el tudok rendezni magam körül. Igaz, nekünk nem volt gyerekünk, de én biztos, hogy nem maradtam volna vele gyerekkel se, annyi életszeretetem és önbecsülésem maradt. Na meg gyereket se vállaltam vele. De mindig könnyebb emögé a szöveg mögé bújni, hogy az ember mit hallgatott, mint belegondolni, hogy ha tudom, mi a probléma, akkor megoldani ia egyszerűbb. A kérdés nem az, hogy fogyj le, hanem az, hogy miért tűröd a férjed ócska manipulálását, ami ráadásul annyira átlátszó módon arra megy ki, hogy ő többnek érezze magát, hogy arra szavak sincsenek igazából. Senki nem fog helyetted változni. Persze rinyálhatsz tovább, de ha olyan embert kérdezel, aki ezen már keresztülment, akkor én azt válaszolnám, hogy kéne neked egy szakember, aki segít kideríteni, hol treníroztak téged ilyen önutáló, megfelelési kényszeres, szolgalelkű emberré.
2017. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
53%
Én aláírom, hogy hülye vagyok, de Budai L.Károlyról ezt nem mondanám. Nálamnál mindig okosabb emberek gondolatait osztom meg.
2017. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
49%
Budai L. Károly azt mondja, hogy pajzsmirigybeteg emberek nem tudnak lefogyni? Mert ha ezt mondja, akkor ő se okos.
2017. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
53%
Nem mondta szerintem. Meg kell nézni a filmet, persze 3 órácska. Azt mondja a lelki hátterét kell felszámolni, akkor lesz fogyás. Amúgy láttam a kérdezőt, gyönyörű szép nő, anya. A zsánerem. Hogy nem lehet egy ilyet szeretni/becsülni?? Nem dagadt. Van rajta, de ez széppé teszi őt. Tökéletes nő!
2017. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek kifogások, pl hogy a férjed azt mondja, hogy ilyen meg olyan vagy, erre könnyű rámondani, hogy ezért nem változtatsz. Ha ennyire tudatában vagy annak, hogy a férjed miatt rossz az önbecsülésed akkor miért nem tudod azt mondani, hogy nem, nem az határoz meg amit a férjem mondd, én én vagyok és én határozom meg az életem. Azért mert a férjed azt mondta, hogy pl egy elefant vagy akkor már tényleg az vagy ? Hagyjuk már. Nem értek a pajzsmirigy kérdéshez ezért nem szeretnék bele okoskodni, de még mindig tartom, hogy menj el sportolj, csinosítsd ki magad stb. Amugy az alapján amit leírtál elég furának tűnik a kapcsolatotok. A férjedet alapból nem értem, hogy ha nem tetszel neki, akkor ha változtatni akarsz akkor miért nem támogat. Ne a kifogásokat keresd hanem tegyél azért, hogy neked jobb legyen, nem lehet mindig a csodát várni.
2017. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férj kidobni való,már ne is haragudjál meg érte.
2017. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Na kérem, itt is van a megoldás!

Kérdező válj el, Karlowy pedig tárt karokkal vár, ha már úgyis bizalmasabb kapcsolatba kerültetek :)

Boldogságot nektek! :)

2017. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!