Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még rajtam kívül valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül valaki, akivel közölte a férje, hogy nem szereti és talán már akkor sem szerette, mikor eljegyezte és feleségül vette?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 20:51
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Ezek az általános beszólások. És szerinte ez vicces.
2017. jún. 12. 07:04
 22/54 anonim ***** válasza:
62%
Sose értettem ezt a "szültem már gyereket minek adjak magamra " hozzáállást, szerintem igen is adj magadra és szerintem ez egy teljesen elvárható kérés a férjedtől, az hogy ezt milyen stílusban közli az megint másik kérdés. De eltudom azt is képzelni, hogy már megunta és ezért szólt durvábban. Alapvetően azt gobdolom, hogy a kritikát el kell fogadni, és mivel a férjed ezért megmondhatja a véleményét. Szerintem ezt a "kényszerből vettelek el " dolgot nem gondolta komolyan, nem lehet hogy csak fáradt volt és dühös és bántani akart ? Én ennek nem tulajdonítanék ennél nagyobb jelentőséget.
2017. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
78%
Igen, egy embert lelkileg megnyomorítani nagyon vicces. Ha a nő megereszkedik szülés után és nem változtat, attól még a felesége marad. Szívlapáttal homlokközépre neki, és neked meg ez legyen a vicces.
2017. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sztoriknál végül mindig kiderül, hogy a férj már az elejétől fogva egy suttyó bunkó volt, csak a szerelemtől akkor még nem látott az illető nő, s akkor még nevetve rálegyintett, hogy ó, pajkos kis viccek ezek.. Aztán közben már akkor is egy gyökér volt.
2017. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
61%

Ha nincs semmi egèszsègügyi bajod, áruld már el, minek kell vágósúlyra híznod??

Mi olyan törtènt az edküvőig, ami miatt felhíztál? Mert akkor ez nem a terhesség/szülès miatt jött ràd!

2017. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

nem híztam vágósúlyra, legalábbis szerintem a 78 kiló nem olyan borzasztóan vészes. akkor sajnos az életmódom tehetett róla, most viszont egy kialakult pajzsmirigy és cukorbetegség miatt az istennek nem akar lemenni egy deka sem. sőt, ha kicsit többet eszek,akkor már felszalad 2 kiló, ami utána nem megy le.

lehet,tényleg olyan volt,csak szép rózsaszín volt a szemüveg.

szoktam egyébként mondani neki,hogy örülök,hogy ő nem változott semmit és ugyanolyan deli legény,mint közel 20 évvel ezelőtt.

2017. jún. 12. 13:30
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy sportolsz-e, de ha nem kezdj el! Nem csak a fogyás miatt hanem mert lesz önbizalmad, kikapcsol és nagyon sok energiát ad. Tudom előszőr nehéz elkezdeni, de ha belejössz nagyon jó lesz :) Ha esetleg nem sminkelsz akkor dobd fel magad azzal kicsit, menj el egy jó kozmetikushoz, fodrászhoz. Nem a férjed miatt, magad miatt. Ha nem tudsz fogyni hát nem tudsz, de nagyon sok nő van aki husisan is csinos. :)
2017. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Az a baj, a sportra egyenlőre nincs időm. Hajnalban és éjszaka tanulok, mellette dolgozok, igazgatom a gyerekünket, viszem a háztartást. De ha vége lesz a sulinak, nekifogok.

Egyébként már sok évvel ezelőtt el akartam kezdeni valamit sportolni. Mikor megkértem a férjem, vigyázzon a gyerekre addig, azt mondta, oldjam meg, ő nem fog itt ülni vele. Simán elnézte, hogy hajnali 5kor mentem le futni. Csak sajna kibicsaklott a bokám és azóta nem kezdtem újra.

2017. jún. 12. 13:49
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

A "nem sok a 78kg" relatív!

Èn 73kg vagyok, 177cm magas. 68kg voltam a terhessèg elejèn, van 2gyerekem. 5kg rajtam nem sok, mèg csak mèretet sem váltottam. Azt ìrtad meghíztàl, mekkora volt a kiindulósúlyod?

Kèrlek,legalább magadnak ne hazudj. Neked jó 78kgnak lenni??

2017. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor megkértem a férjem, vigyázzon a gyerekre addig, azt mondta, oldjam meg, ő nem fog itt ülni vele." - Azért ez sem normális, az én apámnak valahogy soha nem volt nyűg, hogy vigyázzon a tesómra meg rám, ha kellett.


Ha a lábad nem bírja a futást, akkor nem futni kell, vannak más mozgásformák is, futás helyett sétálj, amikor csak lehet, az kevésbé erőlteti meg a lábat, de ez is mozgás. Nem tudom, van-e biciklid, esetleg rollered (van felnőtteknek, kifejezetten nagy teherbírásra is tervezve, én látok felnőtteket is rollerrel közlekedni - már ahol nincs széttöredezve a járda). Tudsz súlyzózni, akár ásványvizes palackokkal, ha kézi súlyzót nem akarsz vagy nem tudsz beszerezni.

2017. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!