Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még rajtam kívül valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül valaki, akivel közölte a férje, hogy nem szereti és talán már akkor sem szerette, mikor eljegyezte és feleségül vette?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 20:51
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
41%
Szép kifogáshalmazt raktál össze arra nézve, hogy miért nem tudsz elmenni sportolni, és miért nem tudsz tartani egy vállalható diétát. Van, ami a férjed nélkül is menne. Persze érthető, miért nincs kedved változni, de az ilyenek, hogy "nem akarok elefántot sétáltatni" legtöbbször nem a megnövekedett testtömegnek szól, hanem az apátiának, ami eluralkodik az emberen. Lecsúszott, elfáradt, kiégett ember benyomását kelted, szóval nem vagy neki vonzó. Ha minimális akaratot látna rajtad, talán a tisztelet is megjönne feléd.
2017. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
84%
Ha pajzsmirigyes, akkor hiába sportol.
2017. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
62%

#33

Ez nem egészen állja meg a helyét. Rendes kivizsgálás után, beállított gyógyszerrel, diétával nincs olyan, hogy valaki csak hízzon.

2017. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
61%
Mivel lelki oka van a betegségének, hiába diétázik, nem lesz hatása. Van egy könyv, mit árul el a betegséged címmel. Abban van, hogy mi, miért van. Ha nem rendeződik a környezeti ártalom, akkor nem múlik el semmilyen betegség. Sajna. :-(
2017. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
35%

Pont megtaláltam: Pajzsmirigytúltengés

Közismert dolog, hogy az ember szellemi-lelki állapota jelentős hatást gyakorol a szervezetben levő mirigyek működésére. Különösen igaz ez a pajzsmirigy esetében. Ha valaki ösztönös igényeit és érzelmeit szüntelenül elnyomja – különösen az agresszív és elutasító jellegű érzelmeit –, s ennek következtében állandó belső harcnak van kitéve, ez a folytonos riadókészültségi állapota pajzsmirigy túlműködéséhez vezet, ami a megfelelő hormon kiválasztódása révén tartós „vegetatív harci készültséget” teremt. Mivel azonban az érzelmek nem nyilvánulnak meg, mert elfojtják és megtagadják őket, erre a harcra bensőleg kerül sor.

Pajzsmirigytúltengés: elfojtott agresszív és elutasító érzelmek; „riadókészültség”, túlfokozott belső aktivitás; állandó „ vegetatív harci készültség”

A beteg gyakran határozottan körvonalazható félelmeinek és erős magányérzetének nem ad hangot, ezek különféle természetű erőfeszítésekben nyilvánulnak meg, például rendkívüli mértékű felelősségvállalásban, mértéktelen ambíciózusságban, a függetlenségre való korai és erőteljes törekvésben, ezen jelzéseket azonban a környezete egyáltalán nem fogja. E tény tovább erősíti a beteg azon érzését, hogy őt „senki nem érti meg”. Vágyát, hogy végre megértő társra találjon, nem szavakban fejezi ki, hanem azon szinte görcsös igényén keresztül, hogy másokról gondoskodjék. Az illető ezáltal mások szemében rendkívül rokonszenvessé válik, ő maga azonban egyre elégedetlenebb lesz, gyakran depresszióba süllyed, minthogy képtelen kiszabadulni maga választotta börtönéből. Pedig csupán nyíltan kellene vállalnia önnön igényeit, s olyannak mutatnia magát, amilyen valójában. Ezen csak egyetlen „orvosság” segíthet – légy önmagad!


Aztán, hogy ez illik-e rá? Ő majd megmondja.

2017. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Ójaj...
2017. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Ezt kérem nem én találtam ki!
2017. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Igen, pajzsmirigy betegségem van. Tudom, nem kifogás, de van olyan időszak, hogy szinte semmit nem eszek, mégis hízok. És tényleg igaz a lelki oldal is, mert egyszer régen, mikor jól éreztem magam a bőrömben, leszaladt minden nehézség nélkül rólam 10 kiló. Mindegy. Ezt úgysem értik meg a legtöbben, köztük a férjem sem, hogy ezzel a betegséggel szinte lehetetlen lefogyni.
2017. jún. 13. 04:58
 39/54 anonim ***** válasza:
36%

Ebben az országban él a világon a legtöbb pajzsmirigyes, meg egyéb hormonproblémával küzdő. Az EU legelhizottabb országa vagyunk, de persze mindenki pajzsmirigyes közülük.


Érdekes ismerem olyan nőt aki ugyanerre fogta éveken át, aztán rájött hogy senkinek nem fog kelleni, és korán meg fog halni, így varázsütésre elmúlt a problémája, keresett egy dietetikust meg egy edzőt és simán lefogyott

2017. jún. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Kerestem én is egy dietetikust. Azt mondta, nem fogok lefogyni, max a súlyom tartani
2017. jún. 13. 06:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!