Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy házasság kihűléséhez hány ember kell?

Figyelt kérdés
Szerintem kettő, de a férjem szerint én vagyok a hibás. Mert a gyerek születése után a gyerek volt az első. Állandóan bántott lelkileg, nagyívben tett arra, hogy közös programunk legyen. Soha nem volt elég jó,amit csináltam/csináltunk a gyerekkel. Ezzel bennem szépen lassan kiölte a szerelmet, lassan a szeretetet is. Most már ott tartunk, hogy élünk egymás mellett, beszélni szinte semmiről nem beszélünk a napi dolgokon kívül. Évek óta vágyom arra, hogy megöleljen, megcsókoljon csak úgy. De nem csinálja,mert én nem mosolygok, olyan vagyok szerinte, mint egy sündisznó. Most már nincs kedvem hozzábújni. Válni nem akar. Szerinte így jó, majd elélünk egymás mellett. Pedig mondtam neki, hogy keressen valakit, aki mellett boldog lehetne. Mert nekem a szemembe mondta, hogy nem szeret, nem boldog mellettem és nem tart nőnek. Szerintem mindketten elrontottuk, szerinte legfőképp csak én.
2017. márc. 21. 06:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hülye egy ember... gyereke születik és nem ugrál ott körülötte?

Meg fogja bánni minden kihagyott percét.

Nekem csak négy van, de valahogy nem az volt a problémám, hogy az anyjuknak mekkora lett a segge, hanem, hogy miként tudok minél többet velük lenni.

A váláshoz biztosan elég egy akarat, és akkor a kocsi gond is megoldódik, (mekkora bunkó!), a házastársi vagyok ugye feleződik, a gyt meg nem nagyon megkerülhető.

2017. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem ezt a világot. Vannak nők, akiknek kinyalják a seggét és dobják a férfit újért és vannak nők, akik kinyalják a férfi seggét de a nőt mégsem becsülik meg.
2017. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Sajnos ezt elrontottuk mindketten.
2017. márc. 22. 05:51
 24/25 anonim ***** válasza:
El, mindketten, csak szerintem még Te nem látod a Te részed mi volt benne. Valaki írta előbbre, ha lenne új kapcsolatod, akkor is ez lenne másfél év múlva. Igen, ez sanszos, főleg ha lenne újra gyerkőc, ha ott is ugyan így csinálnád. A csókra, ölelésre már ne várj.
2017. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerelem elmúlik=kihűlt, ellaposodik, elfáradt a kapcsolat, elmúltak az érzelmek.

Hiába szeret az ember, ha te nálad kihűlt, pedig jártatok mindig, sűrű programok együtt, külön. Ha az egyik forróvérű, annál gyorsan jön, de gyorsan megy is a szerelem. Arról nem tehet senki, ha az egyik részéről elmúlt, pedig a másik szakadatlanul 100%-ot tett bele. Önismerethiányról van szó. Ha minden ember ismerné magát 100%-osan akkor kevesebb széthullott, szegénységbe süllyedt család, állami gondozásba került gyermek és pszichés megbetegedésű ember lenne. Pl. ha tudom forróvérű vagyok nem megyek kapcsolatba, nem kötök házasságot, nem nemzek/szülők gyermeket és így nem okozok senkinek se fájdalmat, nem rabolom más idejét, energiáját és pénzét. Már az általános iskolában el kellene kezdeni az önsimeret című tantárgy keretén belül oktatni ezt. Pl. még a Párkapcsolatok kialakulása-alakulása nevű tantárgyat is bevezetném, amelyben a buktatókat meg lehetne ismerni, nő és férfi típusokat, kivel érdemes és kivel nem párkapcsolatot kialakítani, ki az, akivel harmónikusan működő kapcsolatot lehet létrehozni.

Sokan rájönnek nekik nem is való gyerek. Sokan rájönnének a nyitott kapcsolat kell nekik. Akkor lehetne egy szexualítás feltérképezése című tantárgy, és ítt sok ember megtudná, hetero, bi, vagy transz, vagy aszex, és nem 10-20 éven keresztül magukban ürességet, nem-OKét érezve kellene tengődni a nagyvilágban. Továbbá felkészíteni őket arra, hogy megtanulják elfogani a felnövekvő gyermekük másságát.

2017. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!