Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy házasság kihűléséhez hány ember kell?

Figyelt kérdés
Szerintem kettő, de a férjem szerint én vagyok a hibás. Mert a gyerek születése után a gyerek volt az első. Állandóan bántott lelkileg, nagyívben tett arra, hogy közös programunk legyen. Soha nem volt elég jó,amit csináltam/csináltunk a gyerekkel. Ezzel bennem szépen lassan kiölte a szerelmet, lassan a szeretetet is. Most már ott tartunk, hogy élünk egymás mellett, beszélni szinte semmiről nem beszélünk a napi dolgokon kívül. Évek óta vágyom arra, hogy megöleljen, megcsókoljon csak úgy. De nem csinálja,mert én nem mosolygok, olyan vagyok szerinte, mint egy sündisznó. Most már nincs kedvem hozzábújni. Válni nem akar. Szerinte így jó, majd elélünk egymás mellett. Pedig mondtam neki, hogy keressen valakit, aki mellett boldog lehetne. Mert nekem a szemembe mondta, hogy nem szeret, nem boldog mellettem és nem tart nőnek. Szerintem mindketten elrontottuk, szerinte legfőképp csak én.
2017. márc. 21. 06:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Egy jó kapcsolat két emberen múlik. Elrontani egy is elég.


Biztos vagy benne, hogy már nem tudtok javítani rajta?

2017. márc. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes férfi, ha gyereket vállal, el tudja fogadni, hogy a gyerek kezdetben több törődésre szorul, mint ő maga. Csak sokan annyira önzőek, hogy képtelenek ezt elfogadni. Nem értem, az ilyenek minek csinálnak gyereket, a gyereknevelés sok lemondással és önzetlenséggel jár. Gondolom erről senki nem szólt neki előtte.


Persze úgy, hogy az ő verzióját nem hallottam, nem fogok különösebben véleményt alkotni, de az írásodból azt veszem le, hogy ő játssza a sértődött hercegkisasszonyt, akinek pár évig nem volt kellően körbenyalva a segge. Választás elé állítanám: vagy rendbe tudjátok tenni a dolgot közös erővel, vagy ne húzzátok tovább egymás idejét.

2017. márc. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az ő véleménye annyi, hogy nem fogytam le, mufurc vagyok, nem mosolygok, őt elhanyagoltam, állandóan elalszok már fél 10 körül. De mikor kértem, hogy segítsen itthon, akkor jön a duma, hogy ő dolgozik, hogy gondolom, hogy ő még itthon mosogat, vagy játszik a gyerekkel. Én ugyanúgy teljes műszakban dolgozom, egyetemre járok, gyereket nevelek, háztartást vezetek. Emellett szerinte még vállalnon kellene állást, hogy több pénzünk legyen. Mikor mondom, hogy nem bírom tovább, akkor azt mondja, minek vállalok annyit. Nem érti meg, hogy a sulit is azért vállaltam el, hogy megmaradjon a munkahelyem és dupla annyit keressek.

Nem hiszem, hogy meg lehetne ezt javítani. Évek óta elbeszélünk egymás mellett. Igyekeztem mindig a kedvébe járni, a kedvencét főzni, rendben tartani a lakást, a gyereket arra nevelni, mire apa hazajön, csendben legyen, mert zavarja a férjemet. Csináltam a kertet, hogy rendben legyen. Csak estére, mire szexelni kellett volna, elgáradtam és elaludtam. Eltiltott szinte anyáméktól, mert minek kell odajárni, meg akkor költözzek oda, ha ott jobb. Felhánytorgatja, ha kocsival megyünk anyámékhoz, akkor sem tankolok. Van két kocsink, de egyiket sem kapom meg, mert nem tankolok, meg amúgy is járjak gyalog vagy kerékpárral, úgyis rámgér, hogy kisebb legyen a nagy zsíros seggem. Ilyen kedves velem hosszú évek óta. És akkor megkérdezi, miért nem mosolygok.

2017. márc. 21. 06:53
 4/25 anonim ***** válasza:
Tőkmindegy hányan rontják el, az újraélesztéshez viszont mindenképp ketten kellenek
2017. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azt nem értem, hogy miért húztál le éveket egy ilyen s*ggf*j mellett. Ha az én barátomnak csak egy, ehhez hasonló beszólása lenne hozzám, repülne. Ennyire nem tiszteled magad? Állj a sarkadra!
2017. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
túl sok ilyen kapcsolatot, történetet hallottam már, és soha nem váltak el, inkább szenvedtek és boldogtalanok voltak, amiből egy idő után volt megcsalás is, de mindig együtt maradtak, és éltek boldogtalanul.
2017. márc. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem volt pénzem sajnos, hogy külön költözzek.
2017. márc. 21. 07:50
 8/25 anonim ***** válasza:

# 5: Gyanítom, hogy amikor még a barátja volt, tehát házasság, gyerekek előtt, nem így viselkedett.

Ettől függetlenül nem érdemes megmaradni ebben az állapotban, de a kérdező tudja, mik a lehetőségei.

2017. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Így van, nem ilyen volt. Csak megváltoztunk.

Sajnos nem tudok ugrálni

2017. márc. 21. 08:03
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Ezek után: neked nem tökéletesen mindegy, hogy ki a hibás azért, mert kihűlt?!

Se így, se úgy nem tudsz ugrálni. Nem tudsz elköltözni, nem lesz több pénzed, nem változik semmi. Legfeljebb innentől ha vita van, akkor a fejéhez vághatod, hogy ő tehet mindenről.

Ez megoldás? Mert szerintem nem!


Ahogy elnézem, itt tényleg nincs már mit megmenteni, se szeretet, se tisztelet nem maradt bennetek a másik iránt. Ezt pedig visszahozni sem lehet, illetve csodával határos, ha sikerül.


Az biztos, hogy válni fogtok, amint te a saját lábadon meg tudsz állni.

Szóval szerintem itt az a valódi kérdés, hogy mik a kötelező lépések, hogy minél előbb külön életet tudj kezdeni?

2017. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!