Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elvált férfiak! Mit éreztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfiak! Mit éreztek a volt feleségetek iránt? Úgy, hogy ő hagyott el titeket.

Figyelt kérdés
Olyan párom van 3 éve, akinek már volt egy felesége, de folyton félek, hogy még érez valamit iránta. Hogy én soha nem leszek olyan fontos, vagy nem is tudom. :(
2017. febr. 28. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Először haragot és sértettséget éreztem. Aztán rájöttem, hogy jobb nekem is külön. Túlléptem az egészen, lezártam a múltat. Most már csak közömbös vagyok. A gyerekek miatt tartunk fent egy udvarias viszonyt, higgadtan megbeszélünk mindent. De nem érdekel jobban a személye, mint bármelyik idegen, aki szembejön az utcán.
2017. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan elvált ismerősöm, akinek kb. 6-8 éve élettársa van, de közben rendszeresen összejár szexelni a volt feleségével. A nő akart válni annak idején. :/
2017. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anno egy 3 napos üzleti út után úgy értem haza hogy elköltözött és hagyott egy levelet. Aztán megkaptam a papírokat postával, egyszer találkoztunk azóta a bíróságon, egyetlen szót sem váltottunk. Azért azt mondanom sem kell hogy az új partnerével érkezett, ez mindent elmond. Igazából emberszámba sem veszem, átnézek rajta mintha levegő lenne. Életem legrosszabb döntése volt, hogy elvettem. Így utólag szerencse hogy nincs közös gyerekünk,mert nem kell találkoznom vele.
2017. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, hogy nőként válaszolok, de szerintem ez teljesen egyénfüggő. Ismerek olyan férfit, aki évekkel a válás után is ragaszkodott az exéhez és az első adandó alkalommal, mikor a nő erre lehetőséget adott, vissza is ment hozzá.

A többség azonban képes továbblépni.

Az, hogy VALAMIT érez, az egyértelmű, pláne ha közös gyerek is van. De az érzések skálája rendkívül széles, jellemzően az ex iránti érzésekben vegyesen van jelen a harag, a sértettség és valamiféle kötődés, ragaszkodás is.

Az meg, hogy te mennyire leszel fontos a számára, egyes egyedül rajtad múlik. Ha jól (jobban) érzi magát veled a kapcsolatban, akkor nyilván fontos leszel. Ha meg nem érzi jól magát, akkor nem leszel fontos.

2017. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy más hogy érez az exe iránt nem támpont ahhoz, hogy a te párod hogyan érez a volt felesége iránt....

Mert láthatod, volt, aki visszajárt hozzá, volt aki még érzett iránta valamit, volt, akinek meg olyan lett, mint egy idegen.

Én ugyan nő vagyok, de elvált és a második férjem egy darabig tartott attól, hogy az első férjem iránt még érzek valamit. Azt mondta, őt zavarja az, hogy az elsővel több a közös múltunk, mint vele. De aztán megértette, hogy én amikor már elhagytam a volt férjem, semmit sem éreztem iránta, így nincs mitől félnie. Most meg már lassan vele leszünk több ideje együtt, mint anno az első férjemmel voltam (főleg ha még beleszámítom azt az időt, amikor csak lakótársként éltünk együtt).

2017. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!