Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogy éreztek akkor,...

Férfiak! Hogy éreztek akkor, ha a feleségetek 30-35 kg súlyfelesleget szed magára az évek alatt, és már nem az a vonzó, kívánatos nő, akit elvettetek?

Figyelt kérdés
Így is nagyon szeretem a nejemet, csak azt hiszem, hogy jobban kívánnám a szexet vele, ha kicsit vékonyabb lenne. Beszéltünk már róla, próbálkozott is a fogyókúrával, de valamiért mindig abbahagyja, és több jön vissza, mint ami lement róla. Pedig sokat túrázunk, mozgunk. Egészségileg rendben van, volt dietetikusnál is. Én viszont alapvetően a vékony nőket szeretem, azok jönnek be.
2010. júl. 10. 13:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%

Most a vékony nőket szereted,vagy a feleséged?

Fogadd el olyannak amilyen,biztos neked is vannak olyan tulajdonságaid amik neki nem jönnek be.Ha szereted akkor igy is szereted de ha zavar a kinézete akkor valami nem oké.

2010. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Üdvözletem. Az én feleségem 55 kg volt ,derékig érő barna göndör hajjal mikor elvettem, két éve.Most is ugyanennyi, pedig szült nekem egy csodálatos gyereket. Soha egy szóval sem mondtam, hogy sok a 12 kg plussz amit magára szedett, ő igényes annyira magára, és az egészségére , hogy leadta. Én úgy is imádtam, viszont tény, hogy a vékony nők jobban vonzanak, és én a feleségembe szerettem bele, nem egy rövid vörös hajú 75 kg-s nőbe, vagy egy hosszú szőke barbi babába. Ne mondja nekem senki, hogy a külső nem számít. Nyilván nem az tart össze egy házasságot, de igeni fontos, hogy a partner legyen igényes magára. Én sem vagyok 90 kg-s sörhasú szőrös köpködős medve.
2010. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%
mi lenne ha segítenél neki a diétábam?együtt járnátok el sportolni?
2010. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

bár nő vagyok de azért leírom a véleményem. szerintem egy nő és férfi sem engedhetné el így magát, hogy 30-35 kiló feleslege legyen. sajnos sokszor van ez. házasság után biztonságban érzik magukat, már nem kell elcsábítani a másikat lehet enni össze vissza..nagyon rossz hozzáállás.

nem azt mondom, hogy topmodellnek kell lenni, de ha az ember elkezd hízni akkor nem csak legyinteni kell meg ráfogni a szülésre meg a korra. anyukám 60 éves elmúlt, de a mai napig figyel az alakjára max 6-8 kilóval több mint lánykorában, csinosan öltözködik stb..

az a baj, hogy ha a feleségednek nem fontos hogy lefogyjon akkor nem is fog. de persze ez kényes kérdés, főleg említeni neki

2010. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mit szólnál,ha a nejednek eszébe jutna,hogy neki olyan fiatal fiú kellene,akihez hozzáment.


Ha sokat mozogtok,akor valószínűleg nem hájas.

Hát igen a fogyókúra az olyan,hogy az ember koplal,rosszul érzi magát,fáradt,aztán a végén a szervezet SOS jelei miatt még több lesz,mint amikor elkezdte.


Ha most jól elvagytok,van egy egészséges,mozgékony párod,akkor miért vágysz egy vékonyabb,de fáradtabb,ingerültebb nőre?

2010. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
51%

Nő vagyok. Én a helyedben tapintatosan, de nyíltan és érthetően megmondanám, hogy szeretem, de ezt a nagy testet nem kívánom, és megkérném, hogy ha akar még szexet, foggyon le! Addig megvonnám. :)

Egy nő nehezen érti meg, hoyg ez mennyire fontos lehet, nyíltan és röviden közölni kell vele. Persze szeretettel, és dícsérni, támogatni a diétában. Keressen másik orvost!

2010. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%

Bár nő vagyok, de nálunk a férjem engedte el magát. Imádom a mai napig 5 éve vagyunk együtt, de úgy felugrott rá 30 kg, hogy csak na. Én már mindennel próbálkoztam, ő is sokkal másképp táplálkozik, és mégsem megy le egy deka sem. Mozogni meg hát valljuk be lusta, de ezt nem akarom neki mondani.

Hogy a témához visszakanyarodjak, én 58 kg voltam, mikor megismerkedtünk, és aztán ez tartottam is a terhességig. Akkor is össze vissza 13-14 kg-ot szedtem fel. 6 héttel utána ugyanúgy 58 kg voltam, jó a genetikánk.

De megváltozott a testem és ott lett kicsi felesleg ahol eddig nem volt stb...

Nem tetszettem magamnak. Elkezdtem tornázni, és 54 kg-ra fogytam. Bár nem akartam fogyni, csak szálkásodni, de így sikerült.

Napi 20-30 perc otthoni tornával fél év alatt nagyon jó szintre hoztam vissza magam. Az étkezésemen nem tudtam változtatni imádok csokit enni meg minden finom dolgot, de visszafogom magam a férjem miatt.

Szóval én mindenképp mozgást javaslok neki és esetleg neked is, a szóbából sem kell kimozdunlni, csak közös 20 percet rászánni.

2010. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Rajtam 15 kg maradt szülés után.Már 4 -et leadtam, de természetesen meg szeretnék szabadulni az összestől.Az én férjem nem mondja ki, de látom rajta hogy zavarja.Minden nap tornázom, diétázom,és soha egyetlen egyszer sem dicsér meg, vagy venné észre, hogy jé csinosabb lettél...Szóval nekem az esne jól, ha észrevenné a küszködésem, és az eredményt.Én tapintatosan megmondanám a feleségednek,hogy "anya, ez így nem lesz jó az egészséged miatt, segítek mindenben".pl. vigyázok a gyerekre míg tornázol.Aztán ha elkezdett fogyni minden nap megjegyezném:-))Szóval a feleséged helyébe nekem így esne jól a te viselkedésed.
2010. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Beszélj vele,hogy neked jobban tetszene ha megint adna magára egy keveset. Egyébként nem hiszem,hogy itt erről van szó,de elég sok nő házasság után slampos lesz és nem ad magára mondván,hogy ő már úgy is férjnél van, kit érdekel,hogy néz ki. Akit akart megkapott:D

19/L

2010. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Napi 20 perc alakformálásra jó, de 30 kg súlyfelesleggel zsírégetést kellene végezni, ami 20 perc kardio után indul be. Ráadásul ugrabugrálni +30 kg-val nem valami jó dolog.
2010. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!