Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogy éreztek akkor,...

Férfiak! Hogy éreztek akkor, ha a feleségetek 30-35 kg súlyfelesleget szed magára az évek alatt, és már nem az a vonzó, kívánatos nő, akit elvettetek?

Figyelt kérdés
Így is nagyon szeretem a nejemet, csak azt hiszem, hogy jobban kívánnám a szexet vele, ha kicsit vékonyabb lenne. Beszéltünk már róla, próbálkozott is a fogyókúrával, de valamiért mindig abbahagyja, és több jön vissza, mint ami lement róla. Pedig sokat túrázunk, mozgunk. Egészségileg rendben van, volt dietetikusnál is. Én viszont alapvetően a vékony nőket szeretem, azok jönnek be.
2010. júl. 10. 13:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
69%
Beszélj vele őszintén erről hogy később ne legyen problémátok. Nekem a férjem szedett fel 20 kg-ot 4 év alatt. Én szültem kettő babát és most is annyi vagyok mint voltam. Még fiatalok vagyunk engem is zavar a pocakja. Fogyózik szegényem de a gének ellen nehezen küzd.
2010. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Tisztázzunk valamit! Én ugyanúgy nézek ki, mint akkor, amikor elvettem a nejemet, sőt, azóta elkezdtem intenzíven sportolni, jógázom, futok. 75 kg vagyok a 175 cm magasságomhoz. A nejem pedig a 170 cm magasságához 94 kg. Ennek ellenére nem puhány, a mai napig van, hogy "legyaláz" futásban is. Persze ez a ritkább eset. Sokat sportolunk együtt. Szeretem, és nem az alakjáért vettem el! Egész egyszerűen csak nekem jobban imponál a vékonyság, nem a gebeség! Nincs gyerekünk, és volt orvosnál is, meg dietetikusnál, és minden rendben van vele. Vegetáriánusok vagyunk. Beszéltünk már a túlsúlyáról, és szegénykém próbálkozik is, de nem sok sikerrel. A kérdésem csak arra vonatkozott, hogy a többi férfitársam hogy bírkózik meg ezzel a ténnyel? A mai napig szerelmes vagyok a feleségembe, és eszembe se jutna lecserélni őt egy vézna cicababára! Pusztán a nőiesebb idomok az én vizuális férfiagyamnak jobban tetszenek. A nejem pedig nagyon is ad magára, még így is, hogy ennyit felszedett! Nem ápolatlan, sőt! Remélem teljeskörűen tájékoztattam mindenkit. Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 11. 10:09
 23/30 anonim ***** válasza:
23%

Nos,hát a leírtak szerint akkor nincs komolyabb probléma, minden szép és jó:)

Az jön le, valójában kerek minden ,akkor nem is értem, mi a gondod??

Csinos,áolt,egészségileg is rendben van,szeret téged,egészségesen éltek...örülj, hogy méltó párra leltél.

A nejed nem az a típus,aki hanyagság miatt szedett fel pár kilót,mivel írtad,nem igazán tudja leadni,holott sokat tesz ezért.

AkkorNE ADJA LE!!!!Ha ő igy érzi jól magát,és nincs eüi.kockázata,az jó-te meg fogadd el!!!!!Ha állításod szerint így is szereted,vékonyabban se fogod jobban szeretni...

2010. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy ennyi súlyfeleslegnek nincs kockázata, legfeljebb még nem jött elő.
2010. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

talán magad elé képzelhetnéd őt vékonyabb korában. Olyankor.

De a hosszú távú megoldása fogyás. Lehet, hogy ő a vega táplálkozás mellett ilyen, mert ez az igazi alakja. Szerintem a vegetariánus táplálkozás azt hozza ki, de ez csak olyan magánteória.Lehet, hogy ha vékonyabb akar lenni, akkor neki másképp kéne táplálkoznia.

2010. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Tortent valtozas azota?
2010. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést, igen,történt.

Kiderült, hogy hormonprobléma áll a háttérben,épp vizsgálat folyik az ügyben, hogy a pajzsmirigy vagy az agyalapi mirigy nem termel elég hormont a szervezet számára.

Szóval előbb-utóbb biztos, hogy megoldódik. :-)

2010. dec. 27. 10:26
 28/30 anonim ***** válasza:
szia megoldódott az ügy?
2011. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!


Megoldódott a gondunk!Pajzsmirigy probléma igazolódott nála.Kapott gyógyszereket, és rendbe jött.


A feleségem szebb, mint amikor megismerkedtünk!:-)

94 kg-ról lefogyott 55-56 kg-ra.


Táncolunk, kirándulunk, és a szex jobb, mint bármikor!

2012. júl. 25. 20:20
 30/30 anonim ***** válasza:
De jó :)) Jó ezt olvasni. 30 kg már nem pusztán a vizualitás miatt volt nem elhanyagolható, hanem az egészségre is hatással van, ha most épp nem is, később biztosan lett volna egészségügyi hatása.
2012. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!